Jak założyć swoją witrynę www? Budowa witryn internetowych. Jak zbudować witrynę w internecie? Zakładanie stron internetowych.

- cena witryny z towarami: 240 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 3-4 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
hosting galerii obszerna pomoc w czasie abonamentu
Każda nasza witryna wyposażona została w wygodny system Pomocy, opisujący wszystkie dostępne funkcje. Sama obsługa jest bardzo prosta, ale lepiej zawsze przejrzeć i upewnić się jak poprawnie wprowadzać dane informacyjne, jak zmieniać wygląd tekstu i jak ustawiać wyświetlanie zdjęć na wystawie Waszej oferty. W każdej też chwili, w razie niejasności - można skontaktować się z Administratorami Netgalerii pod adresem e-mail: biuro@netgaleria.org lub telefonicznie pod numerem 60 287 51 11
Zaufało na wielu internautów - zobacz przykłady niektórych działających w internecie Witryn Obsługiwanych Samodzielnie.
wgrywanie zdjęć na stronę www jednorazowo płatne dodatki
Zakładane witryny są uproszczone i tanie - bo nie wymuszamy od razu zakupu wielu rozbudowanych rozszerzeń. Pozwalamy, aby to Państwo decydowali, które dodatkowe rozwiązania będą przydatne i czy w ogóle warto je dokupić. Prosimy zwrócić uwagę, że niewielkie opłaty 40/80 zł za dodatkowe skrypty są pobierane tylko jednorazowo, czyli tylko za faktyczną pracę przy ich instalacji. Cena dodatkowych rozszerzeń nie będzie już pobierana w przyszłych latach, czyli nie podwyższa ustalonego abonamentu. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji płatnych dodatków, które mogą Państwo zamawiać dla swoich witryn internetowych:
wgrywanie zdjęć na stronę www automatyczne druki przelewów
Aby zachęcić i ułatwić Waszym klientom dokonanie szybkiego przelewu za prace, ewentualnie proponowane do sprzedaży w Galerii - możemy w cenie 40 zł zainstalować specjalny skrypt automatycznie drukujący wypełnione już druki pocztowo/bankowe do przelewu. Zainteresowany klient nie będzie musiał ręcznie pisać danych, nie popełni pomyłki przy wypełnianiu np. numeru banku, a przede wszystkim - łatwiej będzie mu podjąć szybką decyzję o zapłacie - jeśli dla jego wygody - skrypt wypełni za niego już gotowy druczek do przelewu. Wydruki spełniają wszystkie wymogi i można za ich pomocą dokonać opłaty zarówno na poczcie jak i  w bankach. Obok pokazujemy przykład działania takiego modułu - oczywiście w Państwa galerii druk wypełni Wasze dane.
budowanie galerii prosty newsletter
Newsletter to prosty w obsłudze system zbierania adresów e-mail od osób, które odwiedzają Państwa witrynę. Skrypt pozwala potem na wygodną wysyłkę listów, promocji, oferty i informacji do wszystkich zainteresowanych Waszą ofertą. Koszt instalacji newslettera 40 zł. Adresy, które na Państwa stronie pozostawią zainteresowani internauci można przeglądać i edytować normalnie w panelu administracyjnym witryny. Na całą listę adresów lub tylko wybrane e-maile można wysłać pocztę ze swojego konta email.

Formularz Newslettera zazwyczaj instalowany jest w bocznym menu witryny ...
wgrywanie zdjęć na stronę www wtyczka społecznościowa
To po prostu usługa przygotowania i instalacji efektownego, dynamicznego "widżetu" wysuwanego z boku witryny, czyli prosta integracja Państwa strony ze kontem na Facebooku, z prowadzonym blogiem, z wybranymi kontami w portalach społecznościowych lub innymi galeriami/adresami w internecie. Przykłady instalacji oraz działanie publikujemy na stronach przykładowych (cena 40/80 zł).

Zamiast połączenia z portalami możemy przygotować w tym miejscu inne, wysuwane - dowolne linki do Państwa zaprzyjaźnionych stron, zamieścić reklamy lub łącza do wybranej strony w Państwa witrynie.

budowanie sklepu pokaz slajdów w banerze
Slajdy w nagłówku witryny - to efektownie, dynamicznie zmieniająca się galeria kilku banerów górnych, które mogą być podlinkowane do dowolnej strony. Prosta obsługa w panelu administracyjnym pozwala na aktualizację zdjęć i linków. Jednorazowy koszt instalacji wynosi tylko 80 zł. Oto przykładowa strona z zainstalowanym pokazem slajdów w nagłówku.

Zamiast slajdów w banerze górnym możemy taką prezentację zamontować na wybranej stronie, w miejscu normalnej zawartości podstrony. Wybór miejsca pozostawiamy Państwu, ale połączenie obu pokazów ze względów technicznych jest niemożliwe.

budowanie galerii księga gości
Budowane przez nas witryny mogą posiadać prostą, ale w pełni funkcjonalną Księgę Gości. Taki moduł (instalowany w cenie 40 zł) umożliwia pozostawienie pamiątkowych wpisów wszystkim, którzy zechcą podzielić się wrażeniami po obejrzeniu Państwa internetowych wystaw. W ten sposób umożliwiacie wszystkim zainteresowanym i zadowolonym klientom na wypowiedzi oraz na komentarze - wpisywane po odwiedzeniu Waszej witryny Wyposażyliśmy taki skrypt w niezbędne funkcje cenzurowania wpisów. Oznacza to, że wszelkie wypowiedzi ukażą się na stronie dopiero po Waszej akceptacji. O każdym wpisie zostaniecie powiadomieni osobnym listem e-mail. Sami zdecydujcie, czy dana wypowiedź nadaje się do publikacji na Waszej autorskiej stronie.
budowanie galerii wersja wielojęzyczna
Witryny internetowe, oferowane w systemach BWA mogą zostać wyposażone w moduł obcojęzyczny. Rozszerzenie takie pozwala na publikację galerii także w innej wersji językowej. Każdy internauta odwiedzający Państwa witrynę będzie mógł na niej znaleźć wyraźny odnośnik - pozwalający na płynne przejście z języka polskiego do wybranej wersji językowej.... Przy zamówieniu wersji obcojęzycznej - w panelu administracyjnym - udostępnimy Państwu możliwość całkowitej i wygodnej edycji treści stron przeznaczonych dla obcokrajowców w wybranym przez Was języku (cena 40 zł). Obok przedstawiamy przykład witryny z wieloma, różnymi wersjami językowymi ...
budowanie galerii czy konieczne są te dodatkowe opłaty?
Nie. Nie wymagamy zakupu żadnych dodatkowych rozwiązań. Przypominamy, że nasze witryny już w wersji standardowej są przygotowane do prostej i poprawnej prezentacji w internecie. Powyższe dodatki nie są zatem konieczne do prawidłowego funkcjonowania Państwa adresu - służą tylko lepszej ekspozycji i wygodniejszej obsłudze. Dodatkowe skrypty są po prostu wynikiem realizacji pomysłów naszych Klientów na rozbudowę własnych stron. Staramy się realizować ich oczekiwania.

Gotowe witryny internetowe z możliwością rozbudowy, z własnym adresem, z księgą gości, z panelem aukcji, z aliasem e-mail, z wersjami językowymi.

Zakładanie prostych witryn o sztuce,  witryn do samodzielnej edycji. Poniżej gorąco zachęcamy Państwa do
poznania kilku podobnych, związanych ze sztuką i polską kulturą adresów serwisów sieciowych o tematyce artystycznej: