Jak założyć swoją witrynę www? Budowa witryn internetowych. Jak zbudować witrynę w internecie? Zakładanie stron internetowych.

copyright © netgallery.eu

witryny z towarami | galerie produktów | możliwości rozszerzeń | własna domena | przykładowe witryny | zamówienia | kontakt

- cena witryny z towarami: 240 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 3-4 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
jak zamówić witrynę
hosting galerii obszerna pomoc w czasie abonamentu
Każda nasza witryna wyposażona została w wygodny system Pomocy, opisujący wszystkie dostępne funkcje. Sama obsługa jest bardzo prosta, ale lepiej zawsze przejrzeć i upewnić się jak poprawnie wprowadzać dane informacyjne, jak zmieniać wygląd tekstu i jak ustawiać wyświetlanie zdjęć na wystawie Waszej oferty. W każdej też chwili, w razie niejasności - można skontaktować się z Administratorami Netgalerii pod adresem e-mail: biuro@netgaleria.org lub telefonicznie pod numerem 60 287 51 11
Zaufało na wielu internautów - zobacz przykłady niektórych działających w internecie Witryn Obsługiwanych Samodzielnie.
wgrywanie zdjęć na stronę www jednorazowo płatne dodatki

Zakładane witryny są uproszczone i tanie - bo nie wymuszamy od razu zakupu wielu rozbudowanych rozszerzeń. Pozwalamy, aby to Państwo decydowali, które dodatkowe rozwiązania będą przydatne i czy w ogóle warto je dokupić. Prosimy zwrócić uwagę, że niewielkie opłaty 40/80 zł za dodatkowe skrypty są pobierane tylko jednorazowo, czyli tylko za faktyczną pracę przy ich instalacji. Cena dodatkowych rozszerzeń nie będzie już pobierana w przyszłych latach, czyli nie podwyższa ustalonego abonamentu. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji płatnych dodatków, które mogą Państwo zamawiać dla swoich witryn internetowych:

wgrywanie zdjęć na stronę www automatyczne druki przelewów

drukuj przekazyAby zachęcić i ułatwić Waszym klientom dokonanie szybkiego przelewu za prace, ewentualnie proponowane do sprzedaży w Galerii - możemy w cenie 40 zł zainstalować specjalny skrypt automatycznie drukujący wypełnione już druki pocztowo/bankowe do przelewu. Zainteresowany klient nie będzie musiał ręcznie pisać danych, nie popełni pomyłki przy wypełnianiu np. numeru banku, a przede wszystkim - łatwiej będzie mu podjąć szybką decyzję o zapłacie - jeśli dla jego wygody - skrypt wypełni za niego już gotowy druczek do przelewu. Wydruki spełniają wszystkie wymogi i można za ich pomocą dokonać opłaty zarówno na poczcie jak i  w bankach. Obok pokazujemy przykład działania takiego modułu - oczywiście w Państwa galerii druk wypełni Wasze dane.

budowanie galerii prosty newsletter
newsletterNewsletter to prosty w obsłudze system zbierania adresów e-mail od osób, które odwiedzają Państwa witrynę. Skrypt pozwala potem na wygodną wysyłkę listów, promocji, oferty i informacji do wszystkich zainteresowanych Waszą ofertą. Koszt instalacji newslettera 40 zł. Adresy, które na Państwa stronie pozostawią zainteresowani internauci można przeglądać i edytować normalnie w panelu administracyjnym witryny. Na całą listę adresów lub tylko wybrane e-maile można wysłać pocztę ze swojego konta email.
Formularz Newslettera zazwyczaj instalowany jest w bocznym menu witryny ...
wgrywanie zdjęć na stronę www wtyczka społecznościowa

facebook

To po prostu usługa przygotowania i instalacji efektownego, dynamicznego "widżetu" wysuwanego z boku witryny, czyli prosta integracja Państwa strony ze kontem na Facebooku, z prowadzonym blogiem, z wybranymi kontami w portalach społecznościowych lub innymi galeriami/adresami w internecie. Przykłady instalacji oraz działanie publikujemy na stronach przykładowych (cena 40/80 zł).

Zamiast połączenia z portalami możemy przygotować w tym miejscu inne, wysuwane - dowolne linki do Państwa zaprzyjaźnionych stron, zamieścić reklamy lub łącza do wybranej strony w Państwa witrynie.

budowanie sklepu pokaz slajdów w banerze

pokaz slajdów

Slajdy w nagłówku witryny - to efektownie, dynamicznie zmieniająca się galeria kilku banerów górnych, które mogą być podlinkowane do dowolnej strony. Prosta obsługa w panelu administracyjnym pozwala na aktualizację zdjęć i linków. Jednorazowy koszt instalacji wynosi tylko 80 zł. Oto przykładowa strona z zainstalowanym pokazem slajdów w nagłówku.

Zamiast slajdów w banerze górnym możemy taką prezentację zamontować na wybranej stronie, w miejscu normalnej zawartości podstrony. Wybór miejsca pozostawiamy Państwu, ale połączenie obu pokazów ze względów technicznych jest niemożliwe.

budowanie galerii księga gości

księga gości na witrynieBudowane przez nas witryny mogą posiadać prostą, ale w pełni funkcjonalną Księgę Gości. Taki moduł (instalowany w cenie 40 zł) umożliwia pozostawienie pamiątkowych wpisów wszystkim, którzy zechcą podzielić się wrażeniami po obejrzeniu Państwa internetowych wystaw. W ten sposób umożliwiacie wszystkim zainteresowanym i zadowolonym klientom na wypowiedzi oraz na komentarze - wpisywane po odwiedzeniu Waszej witryny Wyposażyliśmy taki skrypt w niezbędne funkcje cenzurowania wpisów. Oznacza to, że wszelkie wypowiedzi ukażą się na stronie dopiero po Waszej akceptacji. O każdym wpisie zostaniecie powiadomieni osobnym listem e-mail. Sami zdecydujcie, czy dana wypowiedź nadaje się do publikacji na Waszej autorskiej stronie.

budowanie galerii wersja wielojęzyczna

wersja obcojęzycznaWitryny internetowe, oferowane w systemach BWA mogą zostać wyposażone w moduł obcojęzyczny. Rozszerzenie takie pozwala na publikację galerii także w innej wersji językowej. Każdy internauta odwiedzający Państwa witrynę będzie mógł na niej znaleźć wyraźny odnośnik - pozwalający na płynne przejście z języka polskiego do wybranej wersji językowej.... Przy zamówieniu wersji obcojęzycznej - w panelu administracyjnym - udostępnimy Państwu możliwość całkowitej i wygodnej edycji treści stron przeznaczonych dla obcokrajowców w wybranym przez Was języku (cena 40 zł). Obok przedstawiamy przykład witryny z wieloma, różnymi wersjami językowymi ...

budowanie galerii czy konieczne są te dodatkowe opłaty?

Nie. Nie wymagamy zakupu żadnych dodatkowych rozwiązań. Przypominamy, że nasze witryny już w wersji standardowej są przygotowane do prostej i poprawnej prezentacji w internecie. Powyższe dodatki nie są zatem konieczne do prawidłowego funkcjonowania Państwa adresu - służą tylko lepszej ekspozycji i wygodniejszej obsłudze. Dodatkowe skrypty są po prostu wynikiem realizacji pomysłów naszych Klientów na rozbudowę własnych stron. Staramy się realizować ich oczekiwania.

netgaleria | budowa stron | gotowe sklepy | gotowe strony | gotowe galerie | gotowe witryny | pozycjonowanie stron | kontakt

Gotowe witryny internetowe z możliwością rozbudowy, z własnym adresem, z księgą gości, z panelem aukcji, z aliasem e-mail, z wersjami językowymi.

Zakładanie prostych witryn o sztuce,  witryn do samodzielnej edycji. Poniżej gorąco zachęcamy Państwa do
poznania kilku podobnych, związanych ze sztuką i polską kulturą adresów serwisów sieciowych o tematyce artystycznej:
copyright © Budowa Stron and Polska Sztuka * ogloszenia decoupage * galerie internetowe