Gotowa witryna internetowa. Gotowy portal artystyczny. Profesjonalna galeria w internecie. Witryna sztuki.

Teraz tylko  240 zł  za własną witrynę towarów.
Galeria z prostą prezentacją produktów na stronach www.
Tworzymy strony dla polskich artystów od wielu lat.
W poniższej opcji błyskawicznie zbudujemy skrypt witryny.
Potem łatwo sami wprowadzicie teksty, zdjęcia, towary.
Na koniec rozpoczniemy promocję adresu w internecie.
gotowe witryny | galeria internetowa jak szybko założyć własną witrynę
 • Od wielu lat odpowiadamy Polskim Artystom na często zadawane pytania, dotyczące ich ekspozycji sztuki w sieci internetowej:

 • - jak stworzyć własną stronę z towarami
 • - jak zbudować swoją galerię produktów w internecie
 • - jak dobrze zaprezentować swoją sztukę na stronach www
 • - jak założyć artystyczne konto internetowe
 • - jak zapisać gotową witrynę na serwerze
 • - jak wybrać prestiżowy adres internetowy
 • - czy można posiadać artystyczny adres e-mail
 • - jak dobrze przygotować i pokazać reprodukcje prac
 • - jak pokazać aukcje sztuki we własnej galerii
 • - jak długo trzeba czekać na założenie strony www
 • - ile warto zapłacić za dobrze działającą stronę
 • zakładanie witryny witryna z galeriami towarów?
  Witryny samoobsługowe w cenie 240 zł, budowane w systemie netgaleria to propozycja pośrednia pomiędzy typową galerią internetową, a typowym sklepem www. Po wieloletnich doświadczeniach oraz za namową wielu Klientów została wprowadzona do oferty specjalna witryna oparta na konstrukcji sklepu, z podkreśloną ekspozycją towarów, ale pozbawiona wszelkich funkcji automatycznego zawierania transakcji. Z uwagi na fakt, że niejednokrotnie sprzedaż tych samych towarów odbywa się w wielu miejscach jednocześnie (sklep www, aukcje allegro, eBay, wspólne galerie internetowe, komisy, sklepy stacjonarne, itp) nie zawsze naszym Klientom odpowiada formuła typowego sklepu internetowego, a wygląd i możliwości standardowej strony z galeriami jest niewystarczający do profesjonalnej prezentacji prac. Czasami poszukujemy innych nowatorskich rozwiązań, które pozwalają traktować stronę jak dobry katalog, podobny tylko w działaniu do typowego sklepu.

  Oto oferta dla wszystkich, którzy sami chcą dokonywać wszelkich zmian na swojej stronie internetowej. Za konkurencyjnie niską cenę zajmiemy się kompletnym przygotowaniem Waszego konta do uruchomienia i publikacji prac artystycznych w sposób podobny do sklepów internetowych. Proponowana na tej stronie witryna Internetowa - zostanie zainstalowana i przygotowana do zapełnienia Waszą treścią i zdjęciami. Później zajmiemy się jej szeroką reklamą. Po zamówieniu u nas takiej witryny: zarejestrujemy prestiżowy adres www, umieścimy wybrany skrypt na serwerze. Udzielamy Wam wszelkiej pomocy i podpowiedzi w czasie Państwa samodzielnej edycji.

  gotowe witryny | galeria internetowa dobre opinie o witrynach netgalerii
  Ilość dotychczas budowanych przez nas profesjonalnych adresów oraz ciągle rosnąca grupa zadowolonych z naszych usług polskich artystów plastyków, fotografów i ludzi związanych z handlem sztuką - stanowi dla nas najcenniejszy kapitał. Jesteśmy dumni z faktu, że ponad 90% użytkowników naszego serwisu podejmuje co roku decyzję o przedłużaniu abonamentu, doceniając również nasze starania mające skutecznie reklamować Państwa witrynę oraz sprowadzić pod Wasz adres jak największa liczbę gości zainteresowanych twórczością Polskich Artystów. A dzisiaj zapraszamy również Ciebie ...Dołącz do grona zadowolonych Klientów Polskiej Netgalerii. Sprawdź powyżej opinie o naszej pracy ...
  gotowe witryny | galeria internetowa zasady budowy gotowej witryny
  Aby zniekształcić prawdziwą i ostateczną cenę witryny - wielu znanych usługodawców stosuje różne pomysłowe sztuczki. Spotkają Państwo rewelacyjnie wyglądającą cenę i mały dopisek, że to tylko promocja w pierwszym roku. Znajdą Państwo domeny za 1 zł i spore rozczarowanie w przyszłym roku przy absurdalnie wysokiej cenie odnowienia. Znajdą Państwo podawane często ceny bez podatku, ukryte a konieczne nagle dopłaty za konto serwerowe i własną domenę. Porównując koszty można nie zauważyć też, że oficjalna cena dotyczy tylko jednego miesiąca, że konieczna będzie dopłata za większą pojemność, za dodatkowy transfer danych lub zaprzestanie emisji zupełnie obcych i nachalnych reklam na Państwa witrynie. Znajdą Państwo w internecie umowy, których skuteczne wypowiedzenie będzie bardzo utrudnione i zawiłe ...
  W polskiej netgalerii cenimy wyłącznie jasne zasady, bez żadnych marketingowych sztuczek. Moglibyśmy podkreślać cenę 195 zł za gotową witrynę z towarami i tylko na końcu oferty dopisać małym druczkiem, że do podanych kwot należy doliczyć 23% VAT... Bardzo poważnie jednak traktujemy naszych Klientów, stąd zasada, że im mniej nieporozumień, tym lepsza, ciekawsza i długotrwała współpraca z Państwem. A zatem 240 zł to cena brutto, za cały rok, z prestiżowym adresem, bez konieczności posiadania własnego serwera i bez zaskakujących reklam. Wszelkie niejasności lub wątpliwości wyjaśniamy wcześniej, w korespondencji lub podczas rozmowy telefonicznej.

  Gotowa witryna internetowa z możliwością rozbudowy, z własnym adresem, z księgą gości, z panelem aukcji, z aliasem e-mail, z wersjami językowymi.

  Portal budowy witryn artystycznych o tematyce "sztuka", który przeglądacie związany jest tematycznie z wieloma adresami,
  które również zachęcamy odwiedzić. Poniższe polecane - adresy związane są z polską kulturą i sztuką w internecie