Jak założyć swoją domenę www? Budowa domen internetowych. Jak zbudować adres w internecie? Zakładanie witryn internetowych.

- cena witryny z towarami: 240 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 3-4 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
strona z własną domeną wybór własnego, bezpłatnego adresu
Wszystkie budowane przez nas witryny mogą otrzymać bezpłatnie swój indywidualny adres internetowy w prestiżowej domenie artystycznej:
netgallery.eu  lub  decoart.pl  lub  netgaleria.pl   lub  decora.biz  lub  netgaleria.eu
Dla stron o tematyce ślubno/weselnej specjalnie pozycjonowanym przez nas adresem jest domena weselnie.pl - i wybór właśnie adresu z taką końcówką szczególnie polecamy dla pozycjonowania galerii ślubnych. Darmowy adres oznacza, że każdy Klient przy zamówieniu u nas swojej strony itp. wybiera sobie dostępny adres w formacie, np.: www.dowolnanazwa.decora.biz pod którym będzie w sieci dostępna jego witryna. Wszystkie formalności związane z przydzieleniem takich subdomen są załatwiane przez nas bezpłatnie, razem z budową i publikacją Państwa strony. Prosimy zauważyć, że że korzystając z naszych usług nie muszą już Państwo wydawać dodatkowych pieniędzy na zakup własnego adresu (własnej domeny) bo można bezpłatnie wybrać dla siebie najdogodniejszą kombinację słów, nazwy, marki, nazwiska w połączeniu z jedną z naszych udostępnionych domen.
wgrywanie zdjęć na stronę www witryna z własną, płatną domeną
Istnieje też możliwość zakupu domeny prywatnej, czyli zamiast bezpłatnego adresu: www.sztuka.netgaleria.pl  można spróbować nabyć własny adres np. www.jaceksztuka.pl. Każdy nasz klient, który miałby ochotę zakupić i opublikować swoją witrynę pod własną, indywidualną domeną może zgłosić nam taką chęć. Sprawdzimy wolne jeszcze nazwy w NASK i zarezerwujemy taki adres. Roczna cena utrzymania własnej, prywatnej domeny to dodatkowy koszt od 79 do 99 zł w zależności od końcówki: .com .net .eu .pl  Również w tym przypadku możemy zająć się wszystkimi skomplikowanymi formalnościami, potrzebnymi do zakupu domeny, ustawienia jej DNS i przekierowania na właściwe serwery.
wgrywanie zdjęć na stronę www a jeśli posiadam już własną domenę?
Oczywiście, bez problemu można zamówić witrynę w netgalerii i jednocześnie wykorzystać do jej publikacji własną domenę, która została już wcześniej zakupiona. Pomożemy skonfigurować poprawne adresy DNS.

Samodzielnie również możecie Państwo sprawdzić dostępność proponowanego adresu tutaj: www.dns.pl Samodzielnie mogą Państwo również zakupić dla siebie własny adres w dowolnym serwisie (niekoniecznie korzystając z naszego pośrednictwa) lub zamówić u nas witrynę dla wcześniej, posiadanej już własnej domeny. To Państwo decydują w jakim adresie, w jakiej domenie ma funkcjonować zamówiona witryna.

budowanie galerii zupełnie inna tematyka witryn

Projektujemy i zakładamy strony nie tylko dla artystów, dlatego wybór i zakup własnej domeny ma szczególne znaczenie jeśli tematyka zamawianej u nas witryny odbiega od profilu artystycznego. Dla witryn, galerii, stron, czy witryn nie związanych z szeroko pojętą twórczością, sztuką lub rękodziełem - wybór bezpłatnej domeny netgaleria lub decoart jest niemożliwy, a więc koniecznością staje się rejestracja własnego, indywidualnego adres w oparciu o własną, wykupioną domenę. Poniżej przedstawiamy cztery przykładowe strony o tematyce "nieartystycznej", które wykorzystując nasze szablony - opublikowały je pod własną domeną:

 

Serdecznie zapraszamy zatem do współpracy i korzystania z naszych doświadczeń w publikacjach internetowych również osoby i firmy nie związane bezpośrednio z działalnością artystyczną. Opracujemy i zainstalujemy gotowe do wypełnienia treścią strony w wybranej przez Państwa tematyce. Pomożemy w publikacji i rejestracji adresu oraz w promocji nowej witryny.

szablony gotowych stron proste witryny dla firm o dowolnej tematyce

Przygotowujemy i projektujemy witryny firmowe dla każdej dowolnej dziedziny i w oparciu o każdy wybrany adres internetowy. Instalujemy także strony dla wszystkich, którzy posiadają już własną domenę i konto serwerowe. Modyfikujemy i uaktualniamy działające już w sieci witryny internetowe. Wzory szablonów dostosujemy do Państwa tematyki lub napiszemy w oparciu o dowolny projekt. Poniżej kilka wybranych stron o różnej tematyce - przygotowanych w oparciu o skrypty netgalerii:


wlasny adres strony

Witryna internetowa z możliwością rozbudowy, z bezpłatnym adresem, z księgą gości, z panelem aukcji, z aliasem e-mail, z wersjami językowymi.

Zakładanie prostych witryn o sztuce,  witryn do samodzielnej edycji. Poniżej gorąco zachęcamy Państwa do
poznania kilku podobnych, związanych ze sztuką i polską kulturą adresów serwisów sieciowych o tematyce artystycznej: