Jak założyć własny adres www? Prosta budowa profesjonalnego adresu. Jak rejestrować stronę w internecie? Zakładanie domeny www.

- cena strony: 240 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 2-3 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
strona z własną domeną wybór bezpłatnego adresu
Wszystkie budowane przez nas witryny mogą otrzymać bezpłatnie swój indywidualny adres internetowy w prestiżowych domenach artystycznych: netgaleria.pl lub decoart.pl lub z końcówkami dobrze widzianymi poza Polską: netgallery.eu lub decora.biz lub netgaleria.eu. Dla stron o tematyce ślubno/weselnej specjalnie pozycjonowanym przez nas adresem jest domena weselnie.pl - i wybór właśnie adresu z taką końcówką szczególnie polecamy dla pozycjonowania galerii ślubnych. Taka oferta oznacza to, że każdy Klient przy zamówieniu u nas swojej strony wybiera sobie dostępny adres w przykładowym formacie: dowolna-nazwa.decora.biz pod którym będzie w sieci dostępna jego gotowa strona. Wszystkie formalności związane z przydzieleniem takich subdomen są załatwiane przez nas bezpłatnie, w ramach budowy i publikacji Państwa strony.

Prosimy zauważyć, że że korzystając z naszych usług nie muszą już Państwo wydawać dodatkowych pieniędzy na zakup własnego adresu (własnej domeny) bo można bezpłatnie wybrać dla siebie najdogodniejszą kombinację słów, nazwy, marki, nazwiska w połączeniu z jedną z naszych udostępnionych domen, np.:

- www.artdesigne.decora.biz  (w adresie wykorzystano NAZWĘ OFERTY + decora.biz)
- www.pracowniadjf.netgaleria.pl  (w adresie wykorzystano markę DJF + netgaleria.pl)
- www.kerstenlidia.netgaleria.eu  (w adresie wykorzystano IMIĘ i NAZWISKO + netgaleria.eu)
- www.akwaforta.decoart.pl  (w adresie wykorzystano NAZWĘ SKLEPU + decoart.pl)
- www.rybnicki.decora.biz  (w adresie wykorzystano samo nazwisko + decora.biz)
strona z własną domeną strona z własną domeną
Istnieje też możliwość zakupu domeny prywatnej, czyli zamiast bezpłatnego adresu: www.sztuka.netgaleria.pl  można spróbować nabyć własny adres www.jaceksztuka.pl. Każdy artysta, który miałby ochotę zakupić i opublikować swoją galerię pod własną, indywidualną domeną może zgłosić nam taką chęć. Sprawdzimy wolne jeszcze nazwy w NASK i zarezerwujemy taki adres. Roczna cena utrzymania własnej, prywatnej domeny to dodatkowy koszt od 79 do 99 zł w zależności od końcówki: .com .net .eu .pl  Również w tym przypadku możemy zająć się wszystkimi formalnościami, potrzebnymi do zakupu domeny, ustawienia bezbłędnie jej DNS i przekierowania na właściwe serwery.
 
Wybierając ewentualnie dla siebie wymarzony adres prosimy przy kontakcie z nami podać nam kilka proponowanych słów, wyrażeń, nazw - szybko sprawdzimy, czy dana domena z odpowiednią końcówką jest jeszcze wolna i czy istnieje możliwość zakupu dla Państwa takiego adresu. Jeśli zechcą Państwo korzystać z naszego pośrednictwa w rezerwacji i obsługi administracyjnej domeny - to poniżej przedstawiamy przykłady i roczne ceny za użytkowanie własnej, indywidualnej domeny:
końcówka .pl     np. www.kiera.pl   - koszt 100 zł/rok
końcówka .com     np. www.sylwiabalinska.com  - koszt 100 zł/rok
końcówka .eu     np. www.gepchard.eu    - koszt 80 zł/rok
końcówka .com.pl     np. www.gajecki.com.pl  - koszt 100 zł/rok
oraz inne końcówki np. .net  .biz  .info  .org 

 


Samodzielnie również możecie Państwo sprawdzić dostępność proponowanego adresu tutaj: www.dns.pl Samodzielnie mogą Państwo również zakupić dla siebie własny adres w dowolnym serwisie (niekoniecznie korzystając z naszego pośrednictwa) lub zamówić u nas stronę dla wcześniej, posiadanej już własnej domeny. To Państwo decydują w jakim adresie, w jakiej domenie ma funkcjonować zamówiona u nas strona.
strona z własną domeną inna tematyka stron

Wybór i zakup własnej domeny ma szczególne znaczenie jeśli tematyka zamawianej u nas strony odbiega od profilu artystycznego. Dla witryn, galerii, stron, czy sklepów nie związanych z szeroko pojętą twórczością, sztuką lub rękodziełem - wybór bezpłatnej domeny netgaleria lub decoart jest niemożliwy, a więc koniecznością staje się rejestracja własnego, indywidualnego adresu w oparciu o własną, wykupioną domenę. Poniżej przedstawiamy kilka stron o tematyce "nieartystycznej", które wykorzystując nasze szablony - opublikowały je pod własną domeną.

 

Serdecznie zapraszamy zatem do współpracy i korzystania z naszych doświadczeń w publikacjach internetowych również osoby i firmy nie związane bezpośrednio z działalnością artystyczną. Opracujemy i zainstalujemy gotowe do prostego wypełnienia treścią strony w wybranej przez Państwa tematyce. Przygotujemy szablon, dobierzemy dodatki oraz udzielimy pomocy w konfiguracji własnej domeny.

kilka przykładowych stron w razie jakichkolwiek wątpliwości
W każdej chwili można skonsultować się z nami, aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości, dotyczące powyższych składowych każdej instalacji sklepu. Chętnie objaśnimy, wytłumaczymy działanie funkcji, koniecznych do działania każdego sklepu. Nasi Klienci zadowoleni są nie tylko z naszej solidnej, terminowej i zaangażowanej pracy, ale również z obszernej informacji, na którą mogą liczyć na każdym etapie współpracy. Bardzo szczegółowo wyjaśniamy kwestie związane z zamawianiem naszych usług budowy sklepu, wyborem odpowiednich opcji. Jeśli informacje na tych stronach są dla Państwa niewystarczające zachęcamy do rozmowy: 60 287 51 11 lub do kontaktu mailowego.
copyright © strona internetowa
Polski Informator Kulturalny
Instalujemy gotowe strony internetowe,  strony do samodzielnej edycji, nie tylko dla artystów. Poniżej zachęcamy Państwa
do poznania kilku podobnych, powiązanych ze sztuką i polską kulturą adresów portali sieciowych o tematyce artystycznej:
copyright © Proste Strony