Budowa strony internetowej. Zakładanie własnej strony www. Instalacja strony internetowej i galerii. Budowanie swojej strony www.

- cena strony: 240 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 2-3 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
budowa stron gotowe strony internetowe
Profesjonalnie zajmiemy się kompletnym i szybkim uruchomieniem Państwa galerii www lub strony artystycznej w sieci internetowej w ciągu dosłownie 2-3 dni roboczych. Za bardzo atrakcyjną cenę 240 zł/rok możecie posiadać własny, osobisty adres strony internetowej w domenie netgallery.eu, decora.biz, decoart.pl lub netgaleria.pl lub netgaleria.eu - polskojęzyczny szablon galerii zdjęć, zainstalowany profesjonalny skrypt strony - całkowicie przygotowany do edycji i publikacji Waszych prac, podstron i tekstów. Dowolność w samodzielnym dodawaniu podstron, kategorii prac, wymianie tekstów i aktualizacji pokazywanych reprodukcji. Nielimitowane miejsce na serwerach, wystarczający transfer danych. Pomoc przy edycji i rozbudowie własnej galerii, możliwość instalacji atrakcyjnych dodatków, rozwijających Waszą obecność w internecie. Pomoc w efektywnej reklamie, promocji i skutecznym pozycjonowaniu Waszej galerii i adresu www w internecie i popularnych wyszukiwarkach i katalogach.
rozszerzenia do stron strony proste w samodzielnej obsłudze
 
Netgaleria buduje i udostępnia swoim klientom naprawdę proste w obsłudze strony www. Od wielu lat wspólne doświadczenia wskazują nam idealne rozwiązania dla łatwego i samodzielnego prowadzenia własnej strony internetowej. Najważniejszą informacją w ofercie wydają się dla zamawiających zawsze 4 podstawowe zalety, na których zbudowane są usługi Polskiej Netgalerii:
  Do prostej, łatwej i samodzielnej obsługi strony zbudowanej w systemie netgaleria nie potrzebna będzie żadna specjalistyczna wiedza informatyczna. Nasi Klienci z łatwością wprowadzają dowolne treści na swoich stronach za pomocą tylko zwykłej przeglądarki.
  Netgaleria zapewnia kompletne rozwiązania, a zatem zamawiając stronę internetową nie muszą się już Państwo zajmować technicznymi zagadnieniami związanymi z wyborem dostawcy, serwerem, rejestracją adresu, transferem danych, instalacją skryptów
  Na każdym etapie współpracy można liczyć na bardzo konkretną pomoc i podpowiedzi ze strony firmy Netgaleria. System abonamentowy gwarantuje opiekę webmastera przez cały cały okres trwania współpracy. Doceniają to nasi zadowoleni Klienci.
  Pomimo, że strony zazwyczaj budowane i wyceniane są w oparciu o gotowe szablony, to nasi Klienci mogą zamawiać indywidualne rozwiązania, zaprojektować własną kolorystykę lub zamówić realizację własnego pomysłu na funkcjonalność strony
profesjonalna strona internetowa czy warto posiadać własną stronę
Warto. Można zadać sobie kilka pytań ... Warto już teraz zastanowić się w jaki sposób chcą Państwo budować swój wizerunek w sieci internetowej? Jak dotrzeć ze swoją twórczością do masowego odbiorcy? W jaki sposób szybko zaprezentować swoje prace również poza granicami Polski? W naszym portalu nie muszą Państwo konkurować z powszechnym zalewem wszechobecnych, prostych "stron o niczym", z "blogami polityków", z "dziecięcymi stronami domowymi", z "galeriami pornograficznymi", z "wrzutami zdjęć z imprezy"? Otrzymają Państwo natychmiast prestiżowy adres swojej strony - niedostępny dla witryn nie związanych z działalnością artystyczną. Zamawiając tu swoją Galerię możecie eksponować własną sztukę - bez przedzierania się przez setki reklam, namolnych banerów, wyskakujących okien ... A przede wszystkim - w Waszym imieniu zajmiemy się natychmiast wszystkim, co potrzebne - aby zaistnieć w internecie. Nasza cena zawiera już rozwiązania, które pozwolą prowadzić profesjonalną galerię w sieci. Od wielu lat przekonują nas Nasi Klienci - "nasi artyści", że każda poważna autorska strona internetowa lub galeria powinna:
- być płatna, bo eliminuje to wszystkich przypadkowych użytkowników danego systemu
- być osobista, jak własna sztuka - czyli bez współdzielenia miejsca z innymi użytkownikami w jednej galerii
- posiadać swój indywidualny prestiżowy adres, niedostępny dla wszystkich
- musi być łatwa w nawigacji i prosta w konstrukcji
- być pozbawiona nachalnych wyskakujących okienek i niekontrolowanych reklam
- zostać zainstalowana na profesjonalnym, szybkim i bezawaryjnym serwerze
- być zawsze pod stałą opieką administratora
- mieć zapewnioną skuteczną reklamę wśród podobnych tematycznie witryn
System stron artystycznych netgaleria.pl zapewni to wszystko Państwu za cenę tylko 15 zł/miesięcznie w przeliczeniu...
 
zakładanie strony możliwości edytowania i zmian na stronie
Zamawiana tutaj strona www jest kompletnym i wystarczającym rozwiązaniem do prowadzenia własnej, w pełni profesjonalnej strony internetowej, bloga artystycznego, czy wręcz zaawansowanego Portalu Sztuki. Proponowany przez nas szablon internetowy pozwala min. na:
- dodawanie i zmianę górnego banera galerii na każdej podstronie
- dodawanie/usuwanie/zmianę zawartości poszczególnych stron
- dowolne dodawanie i usuwanie publikowanych prac
- podpisywanie prezentowanych zdjęć
- automatyczne tworzenie miniaturek
- efektowny wybór miejsca wyświetlania miniaturek prac
- wybór wielkości prezentowanych miniaturek
- dowolne budowanie sposobu nawigacji po stronie (nazywanie i umiejscawianie menu na podstronach lub nawet rezygnację z niego)
- rozszerzoną edycję WYSWIG (proste wprowadzanie treści)
- dowolne opisywanie każdej strony/podstrony Galerii - przyjazne dla skutecznego pozycjonowania adresu w wyszukiwarkach tzw. SEO
- w galerii istnieje również możliwość zamówienia dodatkowych wersji językowych, wyświetlanych później zgodnie z decyzją gościa, odwiedzającego Waszą stronę internetową
 
Wybrany podczas budowy strony szablon - to tylko przykład wypełniony naszą wzorcową treścią i zdjęciami. Po wybraniu i zainstalowaniu dla Was strony - wprowadzicie Państwo własne fotografie, własne banery, własne podstrony, linki, reklamy, tytuły, opisy usług i teksty ... Każda strona nabierze wówczas bardzo indywidualnego charakteru. Poniżej pokazujemy czysty szablon oraz gotową, działającą w sieci stronę:
wybrany, prosty szablon
przykład wypełnionej strony
wypełniona, gotowa strona
kolorystyka stron internetowych mnóstwo gotowych szablonów
Proponowane strony internetowe przedstawiamy Państwu na gotowych szablonach. Strony artystyczne do samodzielnej edycji budowane są na podstawie wieloletnich wskazówek i doświadczeń internautów, którzy zawsze podkreślają konieczność prostoty kolorystyki, przejrzystości nawigacji, szybkości wczytywania stron i dyskretnego wyglądu, który w żaden sposób nie powinien zakłócać, czy dominować nad prezentowaną treścią i galerią samej strony.

Prosimy obejrzeć gotowe wzory stron i wybrać coś najbardziej odpowiedniego dla siebie. Jeśli z jakichś powodów przedstawione obok - gotowe szablony stron nie spełniają Waszych oczekiwań - w ofercie mamy również zamówienia jeszcze bardziej indywidualnego schematu kolorów - dostosowanego do osobistych wymagań.

zakładanie galerii nasza rekomendacja

System abonamentowy, czyli stosunkowo niewielka, roczna opłata za funkcjonowanie Państwa strony zamiast jednej sporej początkowej ceny za samą budowę i wdrożenie - sprawia, że firma informatyczna: Polska Netgaleria musi dbać o każdego Klienta przez cały okres trwania abonamentu, a nie tylko w momencie zakładania takiej strony. Preferujemy bardzo proste i jasne zasady działania. Możemy zapewnić Państwa, że dla Polskiej Netgalerii każdy Klient to osoba wyjątkowo ważna. Zawsze wypełniamy wszelkie zobowiązania wobec naszych klientów i mamy pełną świadomość faktu, że dla Was - własna strona internetowa to najważniejszy element promocji w internecie. Musimy sprostać Waszym oczekiwaniom! Nasze usługi są płatne. To zdecydowanie podwyższa poprzeczkę wspólnych relacji, oczekiwań, realizacji zobowiązań i odpowiedzialności.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów Polskiej Netgalerii ... Pod adresem katalogów stron BWA oraz w serwisach polskich ogłoszeń artystycznych znajdziecie mnóstwo nazwisk autorów, którzy zdecydowali się na budowę profesjonalnej witryny na podstawie naszych szablonów internetowych. Ilość dotychczas budowanych przez nas stron, oraz ciągle rosnąca grupa zadowolonych z naszych usług internautów - stanowi dla nas bezcenną rekomendację. Jesteśmy dumni z faktu, że ponad 90% użytkowników podejmuje co roku decyzję o przedłużaniu abonamentu serwisowego, doceniając również nasze starania mające skutecznie wypromować Państwa adres oraz sprowadzić na Wasze strony jak największa liczbę gości zainteresowanych twórczością Polskich Artystów.

zakładanie galerii strony budowane z funduszów i dotacji
Stronę www można opłacić, korzystając z przyznanych dotacji. Jeśli otrzymali już Państwo fundusze na budowę własnej strony internetowej, sklepu www lub witryny firmowej - to postaramy się spełnić wymagania stawiane przez Urząd, pomożemy wykorzystać przyznaną kwotę z pełną korzyścią dla Państwa i wg wytycznych koniecznych do realizacji projektu. Dostosujemy nasze usługi do wymogów unijnych lub do specyfikacji urzędów pracy, wyślemy Państwu oficjalną ofertę, potrzebną do sfinalizowania dotacji. Elastycznie dostosujemy nasze ceny do przyznanej kwoty, uzgodnimy wygodną formę płatności, zarejestrujemy działanie strony na różne okresy czasowe, pomożemy w wyborze i zakupie domeny. Wystawimy i wyślemy potrzebną fakturę. Prosimy zadzwonić i przedstawić swoje wymagania, swoje wątpliwości lub potrzeby związane z realizacją dotacji... tel. 60 287 51 11
pozycjonowanie stron pozycjonowanie stron
Mamy wiele możliwości, aby poprawiać Państwa reklamę w sieci internetowej. Wszystkie witryny artystyczne budowane systemie Polskich netGalerii już na wstępie korzystają z ogromnej popularności jaką cieszy się adres netgaleria.pl Jego prestiż i ugruntowana pozycja wśród polskich internautów stanowi gwarancję pewnej reklamy Państwa nowej galerii, którą zbudujemy i postaramy się wypromować. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa Imię i Nazwisko, wraz z adresem internetowej wizytówki pojawiało się w internetowych wyszukiwarkach na najlepszych pozycjach.
copyright © strona internetowa
Polski Informator Kulturalny
Zakładamy gotowe strony o sztuce,  strony do prostej i łatwej edycji, nie tylko dla twórców. Poniżej kierujemy Państwa
na kilka pokrewnych, związanych ze sztuką i polską kulturą adresów portali sieciowych o tematyce artystycznej:
copyright © Proste Strony