Przykład budowy galerii internetowej. Przykłady zakładania galerii na stronach www. Przykładowe galerie artystów. Gotowe galerie w internecie.

- cena strony: 240 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 2-3 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
kilka przykładowych stron kilkadziesiąt przykładowych stron

Budujemy dobre strony nie tylko dla dyplomowanych Artystów. Bardzo często naszymi klientami są pasjonaci sztuki, amatorzy zamiłowani w tworzeniu "rzeczy pięknych", hobbyści, twórcy ludowi oraz wszyscy, dla których bliska jest - szeroko pojęta działalność artystyczna, sztuka użytkowa, dekoracyjna i zdobnicza oraz rękodzieło. Poniżej kilkadziesiąt wybranych stron. Podobnie może wyglądać Wasza galeria.

kilka przykładowych stron strony o innej tematyce

Netgaleria buduje strony o różnej tematyce. Zadowoleni artyści polecają naszą pracę swoim bliskim i znajomym. Szablony i gotowe skrypty można normalnie wykorzystać do tworzenia wielu różnych stron w tematach niekoniecznie związanych z działalnością artystyczną Serdecznie zapraszamy zatem do współpracy i korzystania z naszych doświadczeń w publikacjach internetowych również osoby i firmy nie związane bezpośrednio ze sztuką. Bez problemu opracujemy i zainstalujemy gotowe do wypełnienia treścią strony w wybranej przez Państwa tematyce. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych stron o tematyce "nieartystycznej", które wykorzystały nasze usługi.

kilka przykładowych stron jak zamówić własną stronę
Bardzo możliwe, że już w ciągu kilku najbliższych dni zainstalujemy Twoją stronę internetową. Skontaktuj się z administratorem systemu netgaleria i skonsultuj termin realizacji oraz uzyskaj podpowiedzi o wyborze opcji. Najczęściej do realizacji zamówienia potrzebować będziemy:
 
  - wybór adresu
  - wybór szablonu kolorystycznego własnej strony (prosimy wskazać konkretny szablon)
  - ewentualną decyzję o zainstalowaniu dodatkowego języka obcego
  - ewentualną decyzję o instalacji rozbudowanej wersji licznika wejść
  - w razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefon: 60 287 51 11
copyright © strona internetowa
Polski Informator Kulturalny
Budujemy łatwe w obsłudze strony dla twórców,  strony do samodzielnej edycji treści. Poniżej zachęcamy Państwa
do zapoznanie się z kilkoma pokrewnymi adresami: o sztuce, o polskiej kulturze -  oto inne adresy o tematyce artystycznej:
copyright © Proste Strony