Jak założyć swoją stronę www? Prosta budowa profesjonalnych stron. Jak zbudować stronę w internecie? Zakładanie stron internetowych.

- cena strony: 180 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 2-3 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
budowanie galerii zalety stron z możliwością samodzielnej edycji
Jedną z często podkreślanych zalet stron budowanych w Polskiej Netgalerii jest łatwa i samodzielna aktualizacja zawartości. Gotowe strony przeważnie przygotowujemy dla Państwa tak, aby była możliwość ich prostej edycji za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej. Co zatem można samemu zmieniać, aktualizować? Można dodawać i dowolnie nazywać nowe strony, podstrony, galerie. Można przemieszczać podstrony i zmieniać ich kolejność w nawigacji. Można zmieniać, dodawać zdjęcia do stron tekstowych i galeryjnych. Można edytować wszystkie teksty, napisy, dane kontaktowe. Można dodawać, wymieniać grafiki w pokazie slajdów lub w banerach. A zatem cała merytoryczna zawartość Państwa strony internetowej (opisy i zdjęcia) jest przygotowana do samodzielnej i prostej edycji. Oczywiście, tym wszystkim naszych Klientom, którzy nie mają ochoty ani czasu na samodzielną edycję i aktualizację własnej strony/galerii proponujemy dodatkową usługę wypełniania i okresowej wymiany treści, wg wskazówek i przesłanych materiałów.
różne wersje językowe oto ciekawe możliwości funkcji naszych stron
Strony budowane w oparciu o nasze szablony są wyposażone w wiele ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań, które z powodzeniem mogą służyć do prowadzenia witryny www o każdej tematyce. Gotowe strony internetowe są tak przygotowywane, aby nawet w podstawowej konstrukcji spełniały oczekiwania większości naszych Klientów, a ewentualne dopłaty do podstawowej ceny dotyczyły tylko specyficznych i indywidualnie zamawianych rozwiązań. Nasza strona ma być zawsze uproszczona i tania - ale nie znaczy to, że skrypt jest całkowicie pozbawiony profesjonalnych rozwiązań! Poniżej przedstawiamy krótkie opisy najciekawszych prostych funkcji, które zawiera już każda instalacja w standardowej cenie 180 zł/brutto - bez żadnych dopłat. Oto lista najciekawszych możliwości:
kilka przykładowych stron polska instrukcja, wszechstronna pomoc
Tworzymy przyjazne strony internetowe, gotowe do samodzielnej aktualizacji treści. Oznacza to możliwość prostej i łatwej edycji zawartości za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej - bez żadnych specjalnych umiejętności, bez dodatkowych programów lub nauki kodowania w języku html.

 

Po zalogowaniu się do panelu zarządzania stroną, otrzymują Państwo polskojęzyczny pulpit sterowania treścią na stronach, czytelną polskojęzyczną instrukcję opisującą poszczególne elementy i możliwości. W każdej chwili można też skontaktować się z nami i uzyskać wszechstronną pomoc przy edycji witryną.

 
kilka przykładowych stron automatycznie generowane miniatury
Publikacja zdjęć na witrynie jest tak przygotowana, aby na stronach informacyjnych oraz w galeriach tworzyły się i układały na podstronach automatyczne miniatury. Państwo decydują tylko o wyborze wielkości takiej miniaturki oraz o jej umiejscowieniu np. względem tekstu.

 

Oznacza to, że nie trzeba przygotowywać osobnych miniaturek do wgrywania. Wystarczy opublikować poprawny plik graficzny, aby system automatycznie, w locie przygotował i pokazywał jego miniaturę. Oto przykłady generowania zdjęć np.: różne wielkości lub np. zdjęcia pod tekstem, itp ...

kilka przykładowych stron uniwersalny sposób prezentacji galerii
Standardowo, każda przygotowana przez nas strona posiada zainstalowany uniwersalny system prezentacji zdjęć w galeriach. Polega on na układaniu aktywnych miniatur na wybranych podstronach. Każda miniaturka po kliknięciu otwiera duże okno z prezentacją dużego powiększenia. Duże okno można zamknąć lub wybrać przejście do porzodu / do tyłu  - przeglądając kolejne powiększenia.
 
Oto przykład standardowej galerii z ułożonymi, mniejszymi miniaturami wraz prostymi podpisami oraz przykładowa galeria większch zdjęć, ułożonymi jedno, pod drugim. W każdym przypadku miniatury (większe i mniejsze) można klikać i powiększać.
kilka przykładowych stron kadrowanie miniatur w układzie kwadratów
Często zdarza się, że chcemy opublikować zdjęcia w o różnych formatach i różnej orientacji (poziom, pion). Układanie takich różnorakich miniatur obok siebie w galeriach nie zawsze prezentuje się dobrze. Dlatego wyposażyliśmy nasze strony w opcjonalny system kadrowania i automatycznego przycinania mianitur do proporcji kwadratu. Tutaj przykład kwadratowych miniatur.

 

Zaznaczamy, że przycinane są tylko miniatury, a duże zdjęcia - po kliknięciu prezentują już zawsze pełny rozmiar. Cała opcja kadrowania może być wygodnie włączana lub wyłączana w panelu administracyjnym.

kilka przykładowych stron pokaz slajdów na pierwszej stronie
Dla większości przygotowywanych szablonów możliwa jest instalacja bardzo efektownego pokazu slajdów na pierwszej stronie startowej. Prosimy zobaczyć przykład galerii slajdów, które same zmieniają się automatycznie co kilka sekund.

 

Całość działa bezobsługowo i jest wygodnie sterowana z panleu administracyjnego. Oznacza to, że mogą Państwo dowolnie wymieniać zdjęcia w pokazie, wstawiac tam reklamy konkretnych wydarzeń, podpisy lub przekierowania do dowolnych adresów.

kilka przykładowych stron różne banery, w różnych kategoriach
Jeśli w wybranym szablonie przewidziano miejsce na graficzne banery podstron - to samodzielnie i wygodnie mogą Państwo je wymieniać. Szablon zostanie tak przygotowany, że można stosować różne inne banery, na różnych podstronach.

 

Oto przykład wybranej podstrony z jednym banerem graficznym w nagłówku, oraz wybrana inna strona z zamieszczonym osobnym banerem na górze. Przechodzenie od strony do strony, od kategorii do kategorii tematycznej od galerii do galerii - może skutkować pokazywaniem innych grafik w nagłówku stron.

kilka przykładowych stron prosty licznik wejść
Jeśli tylko mają Państwo na to ochotę i miejsce w wybranym przez Was szablonie na to pozwala, to możemy przygotować i zamieścić na stronie efektowny licznik wejść. Licznik oczywiście nie jest obowiązkowy i nie ma konieczności jego prezentacji.

 

Prosty skrypt licznika, może pokazywać ilość odwiedzić na Państwa stronie. W zależności od zastosowanej opcji prezentuje wizyty dzienne lub wszystkie, itp ...

kilka przykładowych stron łatwy system Newsów w menu
Większość przygotowanych szablonów posiada miejsce na tzw. boczne menu. Czyli lewą lub prawą kolumnę w której zamieszcza się przeważnie nawigację, czyli przejścia do wybranych podstron.

 

Jeśli miejsce na to pozwala to przygotowujemy tu również specjalny moduł prostych Newsów tekstowych, służących do szybkiej informacji z przekierowaniem np. do wybranej podstrony, do pokazywanej reklamy lub z dowolną, krótką informacją/ogłoszeniem.

budowanie galerii łatwa edycja tekstów
Po zalogowaniu, będą mogli Państwo w łatwy sposób dodawać nowe strony, podstrony, galerie. Zmieniać ich tytuły, nazwy oraz umiejscowienie w nawigacji. Ważną możliwością jest oczywiście edycja tekstów.

 

Przygotowane szablony, w części administracyjnej posiadają wygodne okna do wprowadzania tekstu oraz kilka prostych narzędzi do jego formatowania, układania, podkreślania, pogrubiania itp. Całość edycji odbywa się za pomocą zwykłej przeglądarki. Istnieje też możliwość wklejania gotowych tekstów, przygotowanych wcześniej np. w edytorze Word.

wgrywanie zdjęć na stronę www możliwość publikacji filmów z youtuba
Każda nasza strona posiada możliwość zaprezentowania i wyświetlania filmów, które pochodzą z popularnych serwisów filmowych: YouTube lub Vimeo.

 

Oznacza to, że jeśli tylko dowolny Państwa film został opublikowany np. w bezpłatnym portalu Youtube to można automatycznie przedstawić jego projekcję na dowolnej stronie. Samodzielnie i łatwo mogą Państwo zarządzać dodawaniem takich filmów do własnej strony.

 

budowanie sklepu publikacja plików do pobrania
Każda nasza strona posiada możliwość prostego udostępniania Waszym klientom i oglądającym witrynę plików do pobrania lub drukowania. Takie pliki, najczęściej w popularnych formatach Office lub PDF można wygodnie zamieszczać na dowolnej podstronie, a odwiedzający ma możliwość ich pobrania i zapisania na komputerze oraz ewentualnie drukowania.

 

Każdy dokument (np. katalog prac, zestaw usług, cennik w Wordzie, umowę do podpisania itp) można wygodnie publikować podobnie jak pliki zdjęciowe. Pokazywane dokumenty automatycznie otrzymują rozpoznawalną i wyraźną ikonę programową.

budowanie sklepu opisy SEO dla pozycjonowania w Google
Strony opieramy na profesjonalnym, polskim skrypcie php, wyjątkowo dobrze dostosowanym do wytycznych wyszukiwarki Google. Nie tylko cała witryna, ale również osobno jej strony i podstrony posiadają możliwość przygotowania osobnych metatagów.

 

W specjalnych zakładkach SEO (po zalogowaniu), mogą Państwo w prosty sposób sterować pozycjonowaniem w Google, opisać podstawowe znaczniki, słowa kluczowe lub zmieniać widoczny w przeglądarce adres url. Również publikowane zdjęcia mają możliwość dodania krókich podpisów.

budowanie galerii łatwe linkowanie do zewnętrznych stron 
Każda nasza strona posiada wbudowany system tworzenia prostych odnośników do innych, zewnętrznych adresów. Proste linki można pokazywać w publikowanych tekstach, odnośniki w łatwy sposób tworzą Państwo przy normalnej edycji tekstu na stronie.

 

Gotowe linki do własnych lub obcych stron, kont społecznościowych, portali, blogów, galerii można też zamieszczać w nawigacji strony, w menu, czyli widoczne jako normalna zakładka podstrony (w naszej wersji demonstracyjnej taki link widoczny jest w lewym menu Galeria, nazwa: Dowolne Przekierowanie).

budowanie galerii darmowy adres w naszych domenach
Staramy sie kompleksowo przygotowywać naszą ofertę - szczególnie dotyczy to gotowych witryn o tematyce artystycznej. Dla nich udostępniamy kilka bezpłatnych domen z końcówkami: netgaleria.pl, netgaleria.eu, netgallery.eu, decoart.pl oraz decora.biz.

 

Zainteresowanym proponujemy też inne bezpłatne adresy np. o tematyce ślubnej: weselnie.pl oraz w ofercie turystycznej: turystycznie.pl (proponowanej i pozycjonowanej np. dla pensjonatów, agroturystyki itp).

kilka przykładowych stron możliwość publikacji pod własną domeną
Jeśli nie interesuje Państwa darmowy adres z naszą, proponowaną końcówką - to oczywiście mogą Państwo odpłatnie zamówić też własną domenę, z własnym indywidualnym adresem lub wykorzystać domenę zakupioną wcześniej, w innym serwisie.

 

Wraz z przygotowanie strony dla Państwa zajmiemy się całą ewentualną procedurą rejestracji i zakupu domeny, konfiguracją i propagacją DNS lub zmianą przekierowania jeśli domena została już zakupiona.

kilka przykładowych stron gotowy szablon w cenie strony
Większość naszych Klientów wybiera kolorystykę i układ własnej strony, korzystając z wielu naszych gotowych szablonów. Prosimy przejrzeć dostępne wzory i ocenić ich wygląd pd kątem własnej tematyki. Oczywiście to tylko przykłady, wypełnione tymczasową treścią. Cała zawartość: nazwy, banery, teksty, zdjęcia, tytuły, dowolne podstrony zostaną zastąpione Państwa zawartością.

 

Istnieje też możliwość zamówienia innej kolorystyki, indywidualnego szablonu lub specjalnej modyfikacji - wykonanej wg Państwa pomysłu i projektu (dokładną wycenę takiego zlecenia możemy uzgodnić jak tylko poznamy szczegółowe wymagania takiej indywidualnej konstrukcji).

kilka przykładowych stron automatyczne dopasowanie do smartfonów
Sukcesywnie zwiększamy ilość dostępnych szablonów i proponowanych gotowych wzorów. Najnowsze budowane są już z dostosowaniem do automatycznego wykrywania urządzeń mobilnych: smartfonów i tabletów. Takie responsywne strony same dopasują swój wygląd do wykrytego urządzenia i przedstawią zawartość wygodnie przygotowaną do telefonu lub tabletu.

 

Wybierając starszy projekt szablonu lub też zamawiając indywidualną wersję strony zawsze mogą Państwo uzgodnić z nami ewentualną, płatną usługę napisania wersji responsywnej do dowolnej kolorystyki.

przykłady gotowych stron obszerna pomoc
Powyżej przedstawiliśmy krótkie opisy najciekawszych funkcji i możliwości, które zawiera strona w standardowej cenie 180 zł/brutto - bez dodatkowych opłat. Jeśli jakieś rozwiązanie lub pomysł wymaga omówienia lub wyjaśnienia służymy podpowiedzią i radą.

 

Każda nasza strona wyposażona została w wygodny system pomocy, opisujący wszystkie dostępne funkcje. Sama obsługa jest bardzo prosta, ale lepiej zawsze przejrzeć i upewnić się jak poprawnie wprowadzać dane informacyjne, jak zmieniać wygląd tekstu i jak ustawiać wyświetlanie zdjęć na wystawie Waszych ofert. W każdej też chwili, w razie niejasności - można skontaktować się z Administratorami Netgalerii pod adresem e-mail: biuro@netgaleria.org lub telefonicznie pod numerem 60 287 51 11 Zaufało na wielu  internautów - zobacz przykłady niektórych działających w internecie stron oraz przeczytaj opinie o usługach netgalerii.

Zakładana gotowa strona internetowa z możliwością rozbudowy, z własnym adresem, z księgą gości, z panelem aukcji, z aliasem e-mail, z wersjami językowymi.

Budujemy proste strony o sztuce,  strony do samodzielnej edycji, strony nie tylko dla twórców. Poniżej proponujemy Państwu
poznanie kilku podobnych, związanych ze sztuką i polską kulturą adresów portali sieciowych o tematyce artystycznej: