Zakładanie strony w internecie
copyright © galerie artystyczne
Polskie Galerie Sztuki
   
 
Instalacja specjalnej integracji z portalami
     
   
 
 
 
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
jak zamówić
taką galerię?
       
     strona z własną domeną integracja z portalem facebook
 
 
Budowane przez nas witryny i sklepy mogą posiadać profesjonalną możliwość integracji z kodem portalu Facebook. Nasze skrypty przygotowaliśmy do poprawnej obsługi pluginu, zgodnego ze specyfikacją portalu społecznościowego FB. Cena takiej modyfikacji Państwa witryny wynosi jedynie 40 zł jednorazowej opłaty instalacyjnej. Do rozpoczęcia prac potrzebujemy dokładnego adresu Państwa wygenerowanej strony na facebooku. UWAGA! Nie chodzi tutaj o nazwę samego konta na FB, ale adres prostej strony, którą tam można samodzielnie wygenerować. Poniżej przykład strony FB: www.facebook.com/pages/kok/195189853851906

Na Państwa stronach lub w sklepie pojawi się efektowny, wysuwany panel z miniaturkami zaprzyjaźnionych na Facebooku osób oraz wszelkimi linkami do konta. Całość działa bezobsługowo i nie wymaga z Państwa strony żadnych czynności. Prosimy spojrzeć na przykład gotowego zbudowanego skryptu FaceBook.

       
     strona z własną domeną integracja z serwisami społecznościowymi
   
Na Państwa życzenie - w cenie jednorazowej opłaty 80 zł - możemy opracować i zainstalować specjalnie rozbudowaną wersję skryptu. Na CZTERECH dynamicznie wysuwanych paletach mogą znaleźć się jednocześnie reklamy Państwa kont w kilku popularnych serwisach społecznościowych: Facebook, Twitter, Google, Gadu-Gadu. Prosimy spojrzeć na przykładową instalację takiego rozwiązania.
Do rozpoczęcia pracy nad instalacją takich wtyczek - potrzebujemy bardzo dokładnych namiarów na Państwa konta w wybranych serwisach internetowych.
       
     strona z własną domeną integracja z innymi stronami/galeriami
   
Inną odmianą powyższego skryptu za 80 zł jest połączenie Państwa witryny z kilkoma różnymi stronami internetowymi. Jeśli posiadacie inną witrynę lub konto w dobrej galerii, prowadzicie bloga lub po prostu chcecie zareklamować zaprzyjaźnioną stronę - to możemy tak przygotować i opracować skrypt zakładek aby na czterech efektownie wysuwanych paletach znalazły się cztery osobne reklamy. Prosimy obejrzeć przykładowo pokazany szablon.

 

       
     
Portale Sztuki
copyright © galerie internetowe
Polski Informator Kulturalny