budowa stron zamówienie regulaminów i umów
W trakcie tworzenia sklepu internetowego nie można zapomnieć o obowiązujących w tym zakresie regulacjach prawnych. Regulamin, polityka prywatności to podstawowe dokumenty które powinien posiadać każdy sklep www.
netgaleria.pl jest partnerem firmy prawniczej LEXLAB Gabriel Gatner www.legalniewsieci.pl
Każdy nasz Klient może skonsultować naszą i swoją działalność, w tym umowy oraz regulaminy z prawnikami tej firmy - uzyskując do 20 % rabatu przy korzystaniu z płatnych usług i produktów kancelarii prawniczej Lexlab. Skontaktuj się z serwisem legalniewsieci.pl  Sprawdź i przekonaj się sam co możesz zyskać. Zamów bezpłatny audyt prawny regulaminu!    
budowa stron firma netgaleria.pl nie prowadzi sprzedaży internetowej

Firma netgaleria.pl z siedzibą w Częstochowie, ul. Łąkowa 3 NIP 949-018-77-94  *  REGON 240917630 - nie prowadzi automatycznej sprzedaży drogą elektroniczną. Nie handluje na stronach samymi skryptami, oprogramowaniem, nie sprzedaje i nie wysyła stron/sklepów, szablonów, plików, domen, ani kont serwerowych. Firma netgaleria.pl wykonuje płatne usługi zawsze wg indywidualnego zamówienia każdego Klienta i zgodnie z każdorazowo - indywidualnie omówioną i zatwierdzoną wcześniej - wyceną pracy. Wszelkie szczegółowe ustalenia, w tym zakres zleconych czynności, terminy wykonania usług i koszty są uzgadniane i umawiane drogą korespondencyjną.

Wszystkie proponowane w serwisie ceny mają charakter jedynie poglądowy i są zazwyczaj punktem wyjścia w ustalaniu końcowych, indywidualnych kosztów wykonania kompleksowej usługi. Prezentowane ceny nie stanowią zatem automatycznie obowiązującej oferty.

Nie pobieramy żadnych zaliczek. Za usługę zbudowania strony zapłacą Państwo wyłącznie po zbudowaniu, obejrzeniu, autoryzacji oraz naniesieniu ewentualnych poprawek (literówek, korekt). Standardowo każda strona, na początku uruchamiana jest na 14-dniowy okres autoryzacji, w którym czekamy na Państwa wpłatę należności lub automatyczną rezygnację z zamówienia - bez wzajemnych roszczeń.