Page Rank. Pozycjonowanie stron w Google. Jak podwyższyć pozycję swojego adresu? Jak sprawdzić PR własnej strony?

Polskie Galerie Internetowe
copyright © netgallery.eu
   

budowa stron | pozycjonowanie stron | page rank | wyszukiwarki internetowe | promocje stron | kontakt

 
Profesjonalna promocja Polskiej Sztuki
Tworzymy strony internetowe dla polskich artystów od wielu lat.
Poniżej przedstawiamy efekty i możliwości reklamy własnej działalności artystycznej ...
     
     sprawdź PR strony najlepsze galerie dla artystów
   

Co zrobić, aby błyskawicznie mieć własną stronę www? Czy można sprawić, aby nowa galeria miała od razu najlepszą reklamę? To proste! Skontaktuj się z webmasterem portalu polska netgaleria.pl biuro@netgaleria.org Każda witryna, galeria, wystawa, sklep internetowy, które powstały przy naszej pomocy - otrzymuje automatyczną, doskonałą reklamę i promocję w naszych serwisach. Zajmiemy się kompletnie wszystkim: budową Waszej strony, rejestracją adresu, umieszczeniem strony na serwerze, reklamą w sieci. W ciągu kilku dni może powstać Wasza własna strona internetowa, galeria lub sklep artystyczny - reklamowany i promowany w naszych portalach artystycznych, odwiedzanych przez 2000 internautów dziennie.

pozycjonowanie stron   

page ranking   

wyszukiwarki internetowe   

promocje stron   

budowa własnej strony   

     
     
     pozycjonowanie stron artystycznych sprawdzanie strony według PR
   
Page Ranking to dość obiektywna metoda mierzenia popularności danej strony w zasobach Google. Im wyższy wskaźnik (w skali od 1 do 10) tym teoretycznie strona posiada większą wartość wg skomplikowanych kryteriów serwisu Google. Zwracamy uwagę na to, że poniższy ranking PR nie jest jedynym miernikiem znaczenia wartości strony. Pozostaje jednak faktem, że jest on jednym z niewielu łatwo rozpoznawalnych wskaźników określających taką wartość. Większość zabiegów, których dokonujemy w czasie pozycjonowania, promowania, reklamowania naszych stron wpływa również korzystnie na wzrost PR, co przeważnie przekłada się bezpośrednio na popularność naszego adresu oraz wkrótce potem na jej pozycję w wyszukiwarce.
Jak sprawdzić wartość naszego adresu wg PR Google?
Wejdź poniżej do Portalu Polskiej Sztuki, wpisz po prostu adres swojej strony i kliknij przycisk "Pokaż Page Rank". Nasz portal połączy się z serwisem Google i uzyska odpowiedź z wyświetleniem wskaźnika aktualnej pozycji Państwa adresu w skali dziesięciostopniowej wyszukiwarki Google.

Test Page Rank
Wyświetlana po sprawdzeniu Waszego adresu cyfra Page Rank to właśnie pozycja sprawdzanego adresu według 10-cio stopniowej skali wyszukiwarki Google.
     
    pozycjonowanie stron w Google rekomendowana mapa stron
   

Zgodnie z sugestiami znanych serwisów wyszukujących, proponujemy wszystkim klientom Polskiej Netgalerii utworzenie specjalnego pliku, tzw. sitemap. Wytyczne oraz opis takiego narzędzia znajdą Państwo na stronach Google. Wszystkie budowane przez nas strony możemy za dopłatą 40 zł wyposażyć w gotowy skrypt sitemap.xml, który automatycznie i na bieżąco generuje specjalną mapę wszystkich stron i podstron Waszej galerii. Skrypt działa bezobsługowo i w trybie NonStop tworzy i wysyła informacje dla wyszukiwarek internetowych. Skrypt zgodny jest z wszystkimi wymogami i wytycznymi serwisu Google. SiteMap oraz instalowane z nim razem tzw. "przyjazne linki" mogą bardzo skutecznie wpłynąć na lepsze pozycjonowanie Państwa adresu, reagując automatycznie na wszelkie zmiany w jej treści. Przy każdej instalacji takiego skryptu rejestrujemy dla Państwa nową mapę i obsługujemy specjalne konto w serwisie Google - dla jej poprawnej kontroli.

       
     pozycjonowanie stron w Google portal promocji polskiej sztuki
   

Można na stałe wstawić malutki znaczek wartości PR na swoją stronę. Ten mały kod na bieżąco będzie wyświetlał zmiany wartości Page Rank i na bieżąco informował Państwa gości o statusie jaki uzyskuje Wasza strona w wyszukiwarce Google. To bardzo wygodne rozwiązanie - jak zapewne zauważyliście - wykorzystywane jest przez tysiące stron w całym internecie. Pokażcie gościom odwiedzającym Waszą witrynę, że jest ona odnotowana w Googlach i posiada już własny Page Rank. Większość witryn budowanych w serwisie netgaleria.pl posiada domyślnie wbudowany znaczek PR

Wybierz jedną z dwóch wersji wyświetlania wskaźnika, skopiuj wybrany, ponizszy kod na swoją strone. Jeśli bardzo dokładnie wstawicie gotowy kod HTML na swoją stronę - jej PR wyświetli się automatycznie:

portal promocji sztuki Portal Sztuki
   

<a target=_blank href="http://www.portal.netgaleria.pl"><img src="http://www.portal.sztuki.info/free-pagerank-display.php?a=getCode&s=Technical" title="Portal Sztuki" border="0px" alt="Portal Sztuka" /></a>

     domyślny znaczek większy
       
   

<a target=_blank href="http://www.portal.netgaleria.pl"><img src="http://www.portal.sztuki.info/free-pagerank-display.php?a=getCode&s=Google" title="Portal Sztuki" border="0px" alt="Portal Sztuka" /></a>

         znaczek trochę mniejszy
   

Wystarczy wkleić na swoją stronę, galerię lub sklep jeden z powyższych krótkich kodów, aby od razu zaczął wyświetlać się tam wskaźnik Page Rank. Wspólnie promujemy w świecie Polską Sztukę. Zrobimy wszystko aby w światowych zasobach wyszukiwarki Google było wiele polskich adresów. Jeszcze dziś wstaw znaczek PR na swoją stronę, pokaż odwiedzającym, że Twoja witryna posiada swój status w serwisie Google. Dołącz do grona witryn najlepszych i zdobywaj w internecie coraz lepszą pozycję. Zacznij już dzisiaj - za darmo!

     pozycjonowanie stron w Google portale artystyczne
   

Wspomniana powyżej ilość "linków zwrotnych" (back links) ma w zasadzie decydujące znaczenie dla podnoszenia Waszej pozycji wśród innych stron internetowych. Prosimy pomyśleć jak sprawić aby Państwa adres był polecany w wielu różnych dobrych serwisach osztuce. Wszystkie witryny, galerie i sklepy instalowane przez nas, czyli budowane przez portal NETGALERIA.PL zostają włączone do naszych serwisów artystycznych i znanych portali sztuki. Gwarantuje to istotne zwiększenie oglądalności i napływ na Państwa strony wielu zainteresowanych internautów. Po zbudowaniu galerii, po poprawnej rejestracji subdomeny  - w ramach opłaty za budowę witryn - prowadzimy działania reklamowo - ogłoszeniowe, które owocują w przyszłości sporą popularnością Waszych stron w internecie. Państwo również mają ogromne możliwości w ciągłym promowaniu Waszej sztuki. My ze swej strony inicjujemy pewne czynności - nagłaśniające pojawienie nowej strony oraz staramy się na początku rozpowszechnić jej adres. Ale promocja strony internetowej i reklama Nazwiska Twórcy to proces zdecydowanie ciągły. Musicie co jakiś czas "dawać sygnały" w internecie, że tworzycie nowe prace, że strona jest aktualizowana, że nastąpiła wymiana wystawy, itd. Do tego zbudowaliśmy bardzo wygodne serwisy służące takiej reklamie. Zachęcamy do częstej i intensywnej działalności w naszych Portalach Sztuki:

Ogłoszenia  Katalog  e-kartki  historia sztuki  Ranking  netgalleryadres  fotografia  Sztuka  netgalerie  encyklopedia  informator artystyczny
   
       
     pozycjonowanie stron w Google dołącz do Polskiej netGalerii Sztuki
   

Staramy się, aby dobrze pozycjonować Wasze adresy. Staramy się, aby reklama Waszych stron była ciągle obecna w światowych zasobach internetu. Załóż z nami własną stronę www! Bez żadnej znajomości programowania html w ciągu kilku dni można posiadać profesjonalną witrynę o swojej twórczości artystycznej:
- własną galerię sztuki
- swoją stronę internetową, witrynę o sztuce
- prosty sklep artystyczny
- osobisty, prestiżowy adres w sieci
Jak założyć stronę w BWA? Zapoznaj się z ofertą serwisu Budowy Witryn Artystycznych.

   galerie internetowe 

galerie internetowe   strony z samodzielną obsługą

   sklepy internetowe 

   kontakt z administracją 

     
       
   

budowa stron | galerie | strony internetowe | sklepy artystów | pozycjonowanie | kontakt

Aukcje Ssztuki - na własnej stronie
copyright © strona dla artysty

Zakładanie stron internetowych. Jak sprawdzić PR? Pozycjonowanie adresów. Budowanie galerii na własnych stronach.

Staramy się nie tylko budować dobre adresy, ale również promować Polską Sztukę i Rękodzieło w całym internecie.
Poniżej zapraszamy do odwiedzin innych naszych portali tematycznie związanych z działalnością artystyczną:
copyright © Portal Sztuki and Polska Sztuka * Ogłoszenia adresów art * budowa witryny www
Polska netGaleria dziękuje Katarzynie Martynkien za zgodę na wykorzystanie jej prac artystycznych