Jak założyć swoją stronę www? Jak zbudować galerię w internecie? Jak zainstalować sklep artystyczny? Jak najłatwiej zbudować witrynę?

budowa stron zamówienia stron internetowych
Co zrobić aby mieć własną stronę www? To proste! Skontaktuj się z webmasterem systemu netgaleria.pl biuro@netgaleria.org
lub jeszcze łatwiej i szybciej: zadzwoń nawet teraz - telefon 60 287 51 11
Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, zajmiemy się kompletnie wszystkim, tzn: budową Waszej strony, rejestracją adresu, umieszczeniem strony na serwerze, reklamą w sieci. W przypadku prostej galerii internetowej - Państwo przesyłacie nam tylko w mailu pliki zdjęciowe Waszych prac oraz proponowany tekst do zamieszczenia na stronie. W ciągu kilku dni może powstać Wasza własna strona internetowa, reklamowana i promowana w naszych serwisach artystycznych, odwiedzanych przez ponad 2000 internautów dziennie - CODZIENNIE.Od wielu lat stawiamy na prostotę, szybkość działania i przejrzystość Waszych stron. Forma budowanych galerii nie może zagłuszać Państwa twórczości. Na naszych stronach znajdziecie Państwo wyłącznie swoją ofertę (bez wyskakujących reklam).
budowa stron wpłata na konto firmowe
konto firmoweNależnych opłat za stronę internetową lub budowę sklepu można dokonać przelewając odpowiednio ustaloną wcześniej kwotę na firmowe konto bankowe:
nasz adres firmowy:
netgaleria.pl
42-216 Częstochowa, Łąkowa 3/23
NIP 949-018-77-94  *  REGON 240917630 
konto firmowe:
ING/o Częstochowa
22 1050 1142 1000 0090 6191 7515
budowa stron dobry kontakt z webmasterem
Prosimy pamiętać, że w każdej chwili można szybko kontaktować się z osobą bezpośrednio odpowiedzialną za funkcjonowanie Państwa galerii lub sklepu. Zdecydowanie namawiamy do kontaktu telefonicznego. Czasami w paru wypowiedzianych zdaniach można zobrazować coś, co wymaga wielu stron tekstu pisanego. Służymy radą, podpowiedzią i pomocą. Szybko wyjaśniamy też wszelkie niejasności i problemy związane z przygotowaniem materiałów do własnej strony.

napisz teraz:
zadzwoń teraz:
60 287 51 11
budowa stron netgaleria nie prowadzi sprzedaży internetowej
Nie prowadzimy automatycznej sprzedaży drogą elektroniczną. Nie handlujemy samymi skryptami, oprogramowaniem, nie sprzedajemy stron/sklepów, szablonów, plików, grafik, domen, ani kont serwerowych. Firma netgaleria.pl wykonuje płatne usługi zawsze wg indywidualnego zamówienia Klienta i zgodnie z każdorazowo - omówioną indywidualnie i zatwierdzoną wcześniej konkretną wyceną pracy.
 
Nie pobieramy żadnych zaliczek. Za usługę zbudowania strony zapłacą Państwo wyłącznie po zbudowaniu, obejrzeniu, autoryzacji oraz naniesieniu ewentualnych poprawek (literówek, korekt). Standardowo każda strona, na początku uruchamiana jest na 14-dniowy okres autoryzacji, w którym czekamy na Państwa wpłatę należności.
budowa stron pomoc prawna
netgaleria.pl jest partnerem firmy prawniczej LEXLAB Gabriel Gatner www.legalniewsieci.pl
Każdy nasz Klient może prawnie uwiarygodnić  naszą i skonsultować swoją działalność, w tym umowy i regulaminy z prawnikami tej firmy - uzyskując do 20 % rabatu przy korzystaniu z płatnych usług kancelarii prawniczej Lexlab.
   
budowa stron kompleksowa realizacja
gotowe strony
gotowe witryny
gotowe sklepy
gotowe wizytówki
 
Pamiętaj, że zamawiając stronę Polskiej Netagalerii Sztuki:
- w ciągu kilku dni możesz pochwalić się własną galerią www
- w ciągu kilku dni otrzymasz własny adres strony internetowej
- możesz skorzystać z różnych form rozbudowy witryny lub sklepu
- nie musisz się znać na budowie stron
- nie musisz posiadać żadnego doświadczenia w obsłudze serwera
- w Twoim imieniu zajmiemy się kompletnie całą skomplikowaną procedurą rejestracji adresu, budową witryny, umieszczeniem stron na serwerze oraz możemy zapewnić ciągłość opieki nad publikacją w następnych latach
- zajmiemy się reklamą i rejestracją w wyszukiwarkach internetowych
budowa stron ceny brutto i faktury vat

Nie interesuje nas docelowe przeznaczenie i wykorzystanie Państwa stron (prywatne, czy komercyjne). Budujemy nasze witryny zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. W dorobku posiadamy prywatne wizytówki indywidualnych artystów jak i pracowni, prowadzących aktywną sprzedaż. Nasze strony można wykorzystać jako prezentację twórczości, ale i próbę skutecznej promocji i sprzedaży Państwa prac. Nie mamy ukrytych kosztów! Nie zaskoczymy Państwa niespodziewanymi dodatkowymi opłatami, o których nie piszemy na naszych stronach. W Polskiej Netgaleii operujemy zawsze cenami BRUTTO. Wszystkie koszty i ceny, które podajemy na wszystkich naszych podstronach informacyjnych zawsze zawierają już naliczony podatek VAT, a kompletną wycenę uzgodnimy już indywidualnie. Uwaga! Przy zamówieniu prosimy o informację, że chcą Państwo otrzymać fakturę VAT. Wystawioną fakturę prześlemy na adres podany w zamówieniu, natychmiast po zaksięgowaniu należności.

Serwis budowy stron dla artystów, który przeglądacie związany jest tematycznie z wieloma portalami, które proponujemy odwiedzić.
Wartościowe adresy związane są z kulturą i sztuką w internecie * Ogloszenia Art * ogloszenia tkanina * wystawy rzemiosła
polecamy zatem strony o tematyce promocji witryn dla twórców Katalogi Sztuki * Kursy Decoupage * Usługi Artystów * Artnavigator po Sztuce * netGallery