Dodatki do galerii internetowych. Rozszerzenia instalowane w galeriach www. Szybkie modyfikacje działających witryn. Aktualizacje treści na stronach.

- cena wizytówki: 120 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 3-4 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
budowanie galerii dodatkowe wystawy na zamawianej stronie
Jeśli na swoich stronach zechcą Państwo pokazać dużo więcej własnych prac niż standardowe dwie wystawy lub większą ilość rozbudowanych podstron - to istnieje możliwość dodania do witryny nowych zestawów zdjęć (dodatkowych galerii) lub innych tematycznych podstron. Każdą naszą podstawową galerię internetową, która może składać się z dwóch wystaw (2 x 18 prac) można rozbudować o nowe, dodatkowe  rozdziały. Budowana galeria rozszerzana jest wówczas o dodatkowe podstrony według wskazówek autora. Każda dodatkowa wystawa 18-stu prac to dodatkowy, jednorazowy koszt tylko 40 zł. Decyzje o rozbudowie swojej Galerii można podjąć w każdej chwili, również później, czyli w trakcie trwania już abonamentu. Zobaczcie poniżej adresy składające się przykładowo:

galeria fotografii

z jednej wystawy

przykład galerii na www

z trzech wystaw

strona z galerią

z siedmiu wystaw

galeria obrazów

z dwóch wystaw

galeria malarstwa

z czterech wystaw

netgalerie internetowe

z 24 wystaw
Zgodnie z naszą ofertą informujemy, że odpłatne są tylko wszelkie zmiany w konfiguracji i budowie gotowej strony oraz w zawartości poszczególnych galerii zdjęć. Zupełnie za darmo aktualizujemy tylko drobne informacje w tekście i dane kontaktowe na już istniejących podstronach. Również rozbudowa galerii o nowy zestaw zdjęć jest płatna tylko jednorazowo - przy nowej instalacji takiej dodatkowej wystawy. Ilość poszczególnych podstron/prezentacji nie wpływa później na wysokość opłat rocznych, które wynoszą po prostu 120 zł.
budowanie galerii możliwość zamawiania aktualizacji
Generalnie ten rodzaj proponowanej strony internetowej służyć ma jako obszerna wizytówka Państwa działalności artystycznej. Taka autorska galeria pokazywać ma raczej cały dorobek twórczy, łącznie z pracami, które zostały już np. sprzedane. W naszym zamyśle ten rodzaj galerii nie umożliwia częstych i ciągłych zmian na stronie, ponieważ każdorazowo wymaga to naszej ingerencji w strukturę strony. W ciągu trwania abonamentu zapewniamy bezpłatne aktualizacje wyłącznie stron tekstowych, tzn. zmieniamy dane kontaktowe, dodajemy/edytujemy linki do zaprzyjaźnionych witryn, uzupełniamy informacje o zdobytych nagrodach, o nowych wernisażach i wystawach. Wszystkie powyższe informacje tekstowe staramy się wprowadzać niezwłocznie bez żadnych dodatkowych opłat. Zmiany w pokazywanych galeriach, czyli: podmiana zdjęć, uzupełnienie pliku w jakiejś wystawie, dodanie lub usunięcie danej pracy z galerii, zmiana kolorystyki, przebudowa nawigacji i konstrukcji witryny - są możliwe w trakcie trwania abonamentu za dodatkową opłatą, ustalaną indywidualnie. Standardowo - każda modyfikacja dokonywana w jednej wybranej galerii zdjęć kosztuje 40 zł. Również dodanie do nawigacji dodatkowej strony informacyjnej (tekstowej, zróżnicowanej, obcojęzycznej) to standardowy, jednorazowy koszt usługi 40 zł.
budowanie galerii sitemap dla Google
Wyszukiwarka Google dla lepszej indeksacji wszystkich podstron galerii proponuje ostatnio specjalną technologię mapy witryn. Budowane przez nas galerie możemy za dopłatą 40 zł wyposażyć w specjalny skrypt sitemap.xml, który automatycznie i na bieżąco generuje taką właśnie mapę wszystkich podstron Waszej galerii. Skrypt działa bezobsługowo i w trybie NonStop tworzy i wysyła informacje dla wyszukiwarek internetowych. Skrypt zgodny jest z wszystkimi wymogami i wytycznymi serwisu Google. Generowana mapa podstron wraz obsługą specjalnego konta w serwisie Google mogą dość skutecznie wpłynąć na lepsze pozycjonowanie Państwa adresu, reagując automatycznie na wszelkie zmiany w jej treści.
kilka przykładowych stron rozbudowany licznik
Licznik wejść widoczny na stronie. Bezobsługowy, estetyczny skrypt w cenie 40 zł automatycznie zlicza wszystkie odwiedziny dokonane pod Państwa adresem i pokazuje je Klientom. Licznik pokazuje wiele informacji, aktualizowanych na bieżąco, np odwiedziny:
 
    teraz * dzisiaj * tygodniowo * miesięcznie * rocznie * wszystkie
Formularz licznika zazwyczaj instalowany jest w bocznym menu witryn, u dołu ... Oczywiście nie muszą być prezentowane wszystkie dane. To Państwo decydują, które informacje mamy zainstalować.
budowanie galerii panel allegro
Panel Waszych aukcji, w cenie 40 zł to efektowna prezentacja na Państwa stronach aktualnych Waszych aukcji wystawianych w serwisie allegro. Całość działa automatycznie i bezobsługowo, tzn, system sprawdza wskazane konto na allegro i wyświetla na wybranej podstronie aktualne aukcje (miniaturka, tytuł, cena). Klient, klikając w miniaturkę jest automatycznie kierowany do opisu aukcji na allegro. Zawartość panelu zmienia się dynamicznie wraz z aktualnie wystawionymi aukcjami. Szczegóły opisujemy na stronach panel aukcji. A tutaj prosty przykład zastosowania na stronie internetowej ...
wgrywanie zdjęć na stronę www wtyczka społecznościowa
To po prostu usługa przygotowania i instalacji efektownego, dynamicznego "widżetu" wysuwanego z boku stron, czyli prosta integracja Państwa strony ze galerią na Facebooku, z prowadzonym blogiem, z wybranymi kontami w portalach społecznościowych lub innymi galeriami/adresami w internecie. Przykłady instalacji oraz działanie publikujemy na stronach przykładowych (cena 40/80 zł).

Zamiast połączenia z portalami możemy przygotować w tym miejscu inne, wysuwane - dowolne linki do Państwa zaprzyjaźnionych stron, zamieścić reklamy lub łącza do wybranej strony w Państwa sklepie.

budowanie galerii księga gości
Zakładane galerie mogą posiadać prostą, ale w pełni funkcjonalną Księgę Gości. Taki moduł (instalowany w cenie 40 zł umożliwia pozostawienie pamiątkowych wpisów wszystkim, którzy zechcą podzielić się wrażeniami po obejrzeniu Państwa internetowych wystaw. W ten sposób umożliwiacie wszystkim znajomym, zaprzyjaźnionym artystom na wypowiedzi oraz na komentarze - wpisywane po odwiedzeniu Waszej galerii Wyposażyliśmy taki pamiętnik w niezbędne funkcje cenzurowania wpisów. Oznacza to, że wszelkie wypowiedzi ukażą się na stronie dopiero po akceptacji. O wpisie zostaniecie powiadomieni osobnym listem e-mail. Sami zdecydujcie, czy dana wypowiedź nadaje się do publikacji na Waszej autorskiej stronie.
budowanie galerii wersja wielojęzyczna
Istnieje możliwość promocyjnej publikacji Państwa galerii w dodatkowych wersjach językowych. Przy takim zamówieniu oczekujemy wszystkich niezbędnych materiałów tekstowych potrzebnych do strony. Nie sprawdzamy i nie poprawiamy nadesłanych tekstów obcojęzycznych - prosimy zatem o dokładną korektę materiałów. Budowa całkowicie odrębnej witryny, tłumaczonej w 100 % razem z obcojęzycznymi podpisami pokazywanych prac oraz obcą wersją kodowania html kosztuje w promocji 50 % ceny witryny polskojęzycznej. Dla takich pełnych wersji językowych rezerwujemy dodatkowy adres w europejskiej domenie: netgaleria.eu lub netgallery.eu. Prosimy brać pod uwagę, że późniejsze uaktualnienia, rozszerzenia i roczny abonament przy dwóch stronach (polskiej i zagranicznej) będą droższe o 50%.
budowanie galerii jednorazowo płatne dodatki
Oferta netgalerii i możliwości skryptów są ciągle rozwijane. Głównie za sprawą Klientów, którzy często sami "wpadają" na ciekawe pomysły rozbudowy własnych stron. Jeśli uda się nam zrealizować taki pomysł, jest on bezpieczny i jednocześnie łatwy w obsłudze - to podobne rozwiązania proponujemy potem w formie jednorazowo płatnych dodatków do Państwa skryptów. Są one oczywiście opcjonalne, niewymagalne do normalnej pracy adresu. A ich instalację można w zasadzie zamówić w dowolnym czasie trwania abonamentu.

Nasze strony internetowe są uproszczone i tanie - bo nie wymuszamy od razu zakupu wielu rozbudowanych rozszerzeń. Pozwalamy, aby to Państwo decydowali, które dodatkowe rozwiązania będą przydatne i czy w ogóle warto je dokupić. Prosimy zwrócić uwagę, że niewielkie opłaty 40/80 zł za dodatkowe skrypty są pobierane tylko jednorazowo, czyli nie za samo działanie, ale tylko za faktyczną pracę przy ich instalacji. Cena dodatkowych rozszerzeń nie będzie już pobierana w przyszłych latach, czyli nie podwyższa ustalonego abonamentu.

Szybka galeria internetowa z możliwością rozbudowy, z własnym adresem, z księgą gości, z panelem sprzedaży, z aliasem e-mail, z wersjami językowymi.

Budujemy znane galerie internetowe oraz wizytówki polskich artystów i strony z galeriami art. Poniżej proponujemy Państwu
przejrzenie kilku podobnych, związanych ze sztuką i polską kulturą adresów stron internetowych o tematyce "Sztuka":