Dodatki do galerii internetowych. Rozszerzenia instalowane w galeriach www. Szybkie modyfikacje działających witryn. Aktualizacje treści na stronach.

- cena wizytówki: 180 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 3-4 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
budowanie galerii dodatkowe wystawy na zamawianej stronie
Jeśli na swoich stronach zechcą Państwo pokazać dużo więcej własnych prac niż standardowa wystawa 20 zdjęć lub większą ilość rozbudowanych podstron - to istnieje możliwość dodania do witryny nowych zestawów zdjęć (dodatkowych galerii) lub innych tematycznych podstron. Każdą naszą dodatkową pracę, każdą aktualizację, czy też zmianę w zawartości strony wyceniamy indywidualnie. Generalnie jednak można przyjąć zasadę, że publikacja lub wymiana plików zdjęciowych kosztuje ok. 2 zł/plik. Decyzje o rozbudowie swojej Galerii można podjąć w każdej chwili, również później, czyli w trakcie trwania już abonamentu. Zobaczcie poniżej adresy składające się przykładowo:

galeria fotografii

z jednej wystawy

przykład galerii na www

z czterech wystaw

strona z galerią

z szesnastu wystaw
Zgodnie z naszą ofertą informujemy, że odpłatne są tylko wszelkie zmiany w konfiguracji i budowie gotowej strony oraz w zawartości poszczególnych galerii zdjęć. Zupełnie za darmo aktualizujemy tylko drobne informacje w tekście i dane kontaktowe na już istniejących podstronach. Również rozbudowa galerii o nowy zestaw zdjęć jest płatna tylko jednorazowo - przy nowej instalacji takiej dodatkowej wystawy. Ilość poszczególnych podstron/prezentacji nie wpływa później na wysokość opłat rocznych, które wynoszą po prostu 180 zł.
budowanie galerii możliwość zamawiania aktualizacji
Generalnie ten rodzaj proponowanej strony internetowej służyć ma jako obszerna wizytówka Państwa działalności artystycznej. Taka autorska galeria pokazywać ma raczej cały dorobek twórczy, łącznie z pracami, które zostały już np. sprzedane. W naszym zamyśle ten rodzaj galerii nie umożliwia częstych i ciągłych zmian na stronie, ponieważ każdorazowo wymaga to naszej ingerencji w strukturę strony. W ciągu trwania abonamentu zapewniamy bezpłatne aktualizacje wyłącznie stron tekstowych, tzn. zmieniamy dane kontaktowe, dodajemy/edytujemy linki do zaprzyjaźnionych witryn, uzupełniamy informacje o zdobytych nagrodach, o nowych wernisażach i wystawach. Wszystkie powyższe informacje tekstowe staramy się wprowadzać niezwłocznie bez żadnych dodatkowych opłat. Zmiany w pokazywanych galeriach, czyli: podmiana zdjęć, uzupełnienie pliku w jakiejś wystawie, dodanie lub usunięcie danej pracy z galerii, zmiana kolorystyki, przebudowa nawigacji i konstrukcji witryny - są możliwe w trakcie trwania abonamentu za dodatkową opłatą, ustalaną indywidualnie. Również dodanie do nawigacji dodatkowej strony informacyjnej (tekstowej, zróżnicowanej, obcojęzycznej) to standardowy, jednorazowy koszt usługi 40-80 zł.
budowanie galerii podstawowe możliwości strony
Proste galerie budowane w oparciu o nasze strony są wyposażone w wiele ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań, które z powodzeniem mogą służyć do prowadzenia witryny www o każdej tematyce. Gotowe galerie internetowe są tak przygotowywane, aby nawet w podstawowej konstrukcji spełniały oczekiwania większości naszych Artystó lub Klientów z innych brażn, a ewentualne dopłaty do podstawowej ceny dotyczyły tylko specyficznych i indywidualnie zamawianych rozwiązań. Poniżej przedstawiamy krótkie opisy najciekawszych prostych funkcji, które zawiera już każda instalacja w cenie od 180 zł/brutto - bez żadnych dopłat. Oto lista najciekawszych możliwości:
kilka przykładowych stron galerie zdjęć
Każda nasza strona nastawiona jest na prezentację zdjęć w galerii. Standardowa galeria zbudowana jest w układzie miniatura/powiększenie. Tutaj przykład typowej prezentacji fotografii. Taką galerię zawiera każda strona w podstawowej cenie.
budowanie galerii pokaz w banerze
W zależności od wybranego szablonu, większość lub wszystkie wzory posiadają funkcję pokazu slajdów w górnym banerze. Państwo przesyłają nam kilka poziomych zdjęć, które instalujemy w nagłówku strony. Banery automatycznie się zmieniają w krótkich odstępach czasu. Takie banery zawiera każda strona w podstawowej cenie.
wgrywanie zdjęć na stronę www kwadratowe miniatury
W prezentowanych galeriach miniatura powstaje na podstawie proporcji docelowego pliku. Taki układ może powodować pewne niedoskonałości, szczególnie jeśli na jednej podstronie mieszają się większe i mniejsze obrazy, pionowe i poziome ... Rozwiązaniem może być tutaj prezentacja miniatur zawsze w postaci kwadratów. Małe zdjęcia są automatycznie kadrowane do proporcji kwadratu i dopiero klinięcie rozwija duże zdjęcie do oryginalnego rozmiaru. Taką funkcje zawiera każda strona już w podstawowej cenie.
budowanie galerii rozwijane menu
Budowane szablony posiadają nawigację w górnej belce menu na całą szerokość strony. Aby pogrupowac odpowiednio linki do podstron zastosowaliśmy rozwijane w dół menu. Ma to szczególne znaczenie przy zamówieniu większej ilości kategorii i podkategorii. Po najechaniu myszką na kategorię główną, wysuną się z nazwy dołączone podstrony. Takie rozwiązanie zawiera każda strona już w podstawowej cenie.
budowanie galerii podstrona z tekstem
Oczywiście w proponowanej Państwu galerii można zamieszczać również strony opisowe, np. zaproszenia, o mnie, dorobek, biografia, zaprzyjaźnione adresy itp..Prezenowane teksty możemy wzbogacić fotografią. Ilość i wygląd instalowanych podstron tekstowych uzgadniamy zawsze indywidualnie, wg. Państwa pomysłu i przesłanej obszerności materiału (ilość publikowanych podstron i zdjęć w galeriach ma wpływ na końcową wycenę naszej pracy).
budowanie galerii publikacja filmu z youtube
Jeśli Państwa pomysł na własną stronę internetową obejmuje również emisję filmu, to przygotowaliśmy możliwość wyświetlania na wybranej podstronie filmu, pochodzącego z serwisu youtube. Filmy pokazywane są bezpośrednio w Państwa galerii, bez konieczności otwierania okna yotube. Tutaj przykład filmu na stronach galerii. Funkcja emisji jest dostępna dla każdej budowanej strony już w podstawowej cenie.
budowanie galerii pliki do pobrania
W Państwa galerii możemy udostępnić osobne pliki "do pobrania" przez odwiedzających. Czasami istnieje konieczność umożliwienia przekazania ciekawych materiałów zapisanych w plikach Word, Exel, PDF lub prezentacji PowerPaint. Możemy zamieści takie materiały na dowolnej przykładowej podstronie. Funkcja publikacji plikó dostępna dla każdej budowanej strony już w podstawowej cenie.
budowanie galerii publikacja mapy dojazdu
Jeśli strona pracowni ma charakter bardziej firmowy i zależy Państwu aby podać w danych kontaktowych mapę - wskazówki dojazdu, to taką możliwość posiada również budowana przez nas wizytówka internetowa. Oczywiście publikacja mapy niej jest obowiązkowa, informujemy tylko, że taka możliwość istnieje już w podstawowej cenie przygotowania galerii.
budowanie galerii licznik widoczny na stronie
Każdą budowana stronę (galerię, wizytówkę firmową) możemy wyposażyć w prosty licznik odwiedzin. Cyfowe informacje pokazują ilość wizyt w danym dniu oraz ilość wszystkich odwiedzin od uruchomienia strony. Licznik działa bezobsługowo i w zależności od wyglądu szablonu - zawzyczaj znajduje się w stopce strony. Oczywiście instalacja licznika niej jest obowiązkowa, informujemy tylko, że taka możliwość istnieje już w podstawowej cenie przygotowania galerii.
budowanie galerii darmowy adres w naszych domenach
Staramy sie kompleksowo przygotowywać naszą ofertę - szczególnie dotyczy to gotowych witryn o tematyce artystycznej. Dla nich udostępniamy kilka bezpłatnych domen z końcówkami: netgaleria.pl, netgaleria.eu, netgallery.eu, decoart.pl oraz decora.biz.

 

Zainteresowanym proponujemy też inne bezpłatne adresy np. o tematyce ślubnej: weselnie.pl oraz w ofercie turystycznej: turystycznie.pl (proponowanej i pozycjonowanej np. dla pensjonatów, agroturystyki itp)

.

budowanie galerii korzystanie z własnej domeny  

Wraz z przygotowanie strony dla Państwa zajmiemy się całą ewentualną procedurą rejestracji i zakupu domeny, konfiguracją i propagacją DNS lub zmianą przekierowania jeśli domena została już zakupiona

ptacji i zaknięcia tego okna. Od tego momentu ta wyskakująca informacja nie będzie już się pojawiać na komputerze użytkownika. To bardzo wygodne rozwiązanie dostępne jest już w podstawowej cenie założenia strony.

budowanie galerii gotowe szablony
Większość naszych Klientów wybiera kolorystykę i układ własnej strony, korzystając z wielu naszych gotowych szablonów. Prosimy przejrzeć dostępne wzory i ocenić ich wygląd pd kątem własnej tematyki. Oczywiście to tylko przykłady, wypełnione tymczasową treścią. Cała zawartość: nazwy, banery, teksty, zdjęcia, tytuły, dowolne podstrony zostaną zastąpione Państwa zawartością.

 

Istnieje też możliwość zamówienia innej kolorystyki, indywidualnego szablonu lub specjalnej modyfikacji - wykonanej wg Państwa pomysłu i projektu (dokładną wycenę takiego zlecenia możemy uzgodnić jak tylko poznamy szczegółowe wymagania takiej indywidualnej konstrukcji).

.

budowanie galerii certyfikat SSL
Wieloletnia współpraca z dostawcą usług hostingowych dla naszych klientów owocuje min. możliwością bezpłatnego utrzymania i bezpłatnego automatycznego odnawiania szyfrowania SSL. Oznacza to, że Państwa adres strony może być chroniony i zabepieczony kluczem (powstaje wówczas adres: https//  oraz w pasku adresu pojawia się zielona kłódka symbolizująca bezpieczeństwo transmisji). Sam certyfikat SSL jest wydawany gratis, również jego późniejsze odnawianie jest bezpłatne. Od 2019 Polska Netgaleria klucz SSL wdraża standardowo, do każdej zakładanej strony.
budowanie galerii dopasowanie do smartfonów
gotowe strony responsywne
Sukcesywnie zwiększamy ilość dostępnych szablonów i proponowanych gotowych wzorów. Najnowsze budowane są już z dostosowaniem do automatycznego wykrywania urządzeń mobilnych: smartfonów i tabletów. Takie responsywne strony same dopasują swój wygląd do wykrytego urządzenia i przedstawią zawartość wygodnie przygotowaną do telefonu lub tabletu. Od 2019 roku wszystkie nasze strony są projektowane i oddawane Klientom jako wersje responsywne.

 

Wybierając starszy projekt szablonu lub też zamawiając indywidualną wersję strony zawsze mogą Państwo uzgodnić z nami ewentualną, płatną usługę napisania wersji responsywnej do dowolnej kolorystyki.

budowanie galerii skrypt cookies
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, każdą budowaną stronę (wizytówkę, galerię) wyposażamy w automatyczny skrypt informujący o plikach cookies. Skrypt w wysuwanym oknie, działa bezobsługowo i zachęca odwiedzających do akceptacji i zaknięcia tego okna. Od tego momentu ta wyskakująca informacja nie będzie już się pojawiać na komputerze użytkownika. To bardzo wygodne rozwiązanie dostępne jest już w podstawowej cenie założenia strony.
budowanie galerii jednorazowo płatne dodatki
Oferta netgalerii i możliwości skryptów są ciągle rozwijane. Głównie za sprawą Klientów, którzy często sami "wpadają" na ciekawe pomysły rozbudowy własnych stron. Jeśli uda się nam zrealizować taki pomysł, jest on bezpieczny i jednocześnie łatwy do instalacji - to podobne rozwiązania proponujemy potem w formie jednorazowo płatnych dodatków do Państwa galeri. Są one oczywiście opcjonalne, niewymagalne do normalnej pracy adresu. A ich instalację można w zasadzie zamówić w dowolnym czasie trwania abonamentu.

Nasze strony internetowe są uproszczone i tanie - bo nie wymuszamy od razu zakupu wielu rozbudowanych rozszerzeń. Pozwalamy, aby to Państwo decydowali, które dodatkowe rozwiązania będą przydatne i czy w ogóle warto je dokupić. Prosimy zwrócić uwagę, że niewielkie opłaty 40/80 zł za dodatkowe skrypty są pobierane tylko jednorazowo, czyli nie za samo działanie, ale tylko za faktyczną pracę przy ich instalacji. Cena dodatkowych rozszerzeń nie będzie już pobierana w przyszłych latach, czyli nie podwyższa ustalonego abonamentu.

copyright © galeria internetowa
Polski Informator Artystyczny 

Szybka galeria internetowa z możliwością rozbudowy, z własnym adresem, z księgą gości, z panelem sprzedaży, z aliasem e-mail, z wersjami językowymi.

Budujemy znane galerie internetowe oraz wizytówki polskich artystów i strony z galeriami art. Poniżej proponujemy Państwu
przejrzenie kilku podobnych, związanych ze sztuką i polską kulturą adresów stron internetowych o tematyce "Sztuka":
copyright © Polska Netgaleria