Zakładanie gotowych galerii internetowych. Sposoby na dobrą i prostą wizytówkę z galeriami zdjęć. Proste zamówienie własnej strony firmowej.

- cena wizytówki: 180 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 3-4 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
kilka przykładowych stron kiedy należy zapłacić za własną stronę?
Każdą zbudowaną galerię uruchamiamy jeszcze przed Państwa zapłatą - na 14-dniowy okres testowy. W tym czasie można spokojnie obejrzeć udostępnioną stronę, wskazać ewentualne poprawki, korekty tekstu.
W ciągu tych dwóch tygodni będziemy oczekiwać na autoryzację i wpłatę uzgodnionej należności. Jeśli taką wpłatę zaksięgujemy - działanie gotowej witryny zostanie automatycznie przedłużone na czas całego, wykupionego abonamentu. Jeśli system nie zaksięguje należności w czasie testowym, to po tych dwóch tygodniach zamówiona witryna zostanie zablokowana i usunięta z naszych serwerów.

Bezpieczny okres testowy udostępniamy bez wzajemnych zobowiązań, oznacza to, że w tym czasie i my i Państwo możemy wycofać się ze zlecenia bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wpłata należności oznacza natomiast zapoznanie się z działaniem i wyglądem strony i pełną akceptację naszej usługi w zaprezentowanej i udostępnionej formie.
pozycjonowanie stron netgaleria często buduje strony dla polaków za granicą
Polska Netgaleria to profesjonalny serwis internetowy, którego działalność polega na tworzeniu galerii, stron i sklepów www oraz na wzajemnym promowaniu budowanych witryn internetowych. Od wielu lat budujemy niedrogie, ale efektowne strony dla wielu zadowolonych Klientów. Właśnie z myślą o Polakach mieszkających za granicą utworzony został dodatkowy adres netgallery.eu Bardzo chętnie stworzymy dla wszystkich prostą i łatwą w samodzielnej obsłudze stronę lub gotową i ładną galerię, prezentującą Waszą działalność, Waszą firmę, Waszą wizytówkę. Zapraszamy do współpracy także wszystkie osoby, które poszukują wykonawcy własnego sklepu internetowego. Staramy się wykonywać naszą pracę bardzo starannie i uczciwie. Mamy rekomendacje wielu zadowolonych i stałych Klientów.
kilka przykładowych stron jak zamówić gotową stronę internetową?
Procedura założenia jest bardzo prosta, ale wymaga pierwszego kontaktu z Państwa strony. Czyli najlepiej nawet teraz zadzwonić pod numer dyżurnego telefonu: 60 287 51 11 lub napisać proste zapytanie w sprawie założenia strony na adres: biuro@netgaleria.org
W odpowiedzi na Państwa list wyślemy 3 konkretne pytania, na podstawie których rozpocznie się szybka budowa:
- wybór adresu
- wybór szablonu
- wybór ewentualnych dodatków
kilka przykładowych stron a może zainteresuje Państwa inna oferta netgalerii?
Polska Netgaleria oprócz prezentowanej tutaj wizytówki internetowej, proponuje budowę strony samoobsługowej lub unikalnej na rynku witryny z efektowną prezentacją towarów. Obie te pozycje w ofercie usług cieszą się niezmienną od lat popularnością i są chętnie zamawiane przez wszystkich, którym zależy nie tylko na nietuzinkowym wyglądzie tekstów, linków i galerii, ale przede wszystkim na niesamowitej prostocie obsługi, połączonej z wszechstronną i zawsze życzliwą pomocą Webmastera. Zachęcamy poniżej do przejrzenia dodatkowych ofert:
budowa strony samoobsługowej w cenie 240 zł
budowa sklepu z galerią produktów w cenie 900 zł
copyright © sklep dla artysty
Polski Informator Artystyczny 

Gotowa wizytówka internetowa z możliwością rozbudowy, z własnym adresem, z księgą gości, z panelem sprzedaży, z aliasem e-mail, z wersjami językowymi.

Budujemy popularne strony nie tylko dla Twórców i Artystów, poniżej prezentujemy inne tematycznie związane ze sztuką adresy:
copyright © Polska Netgaleria