Przykład budowy galerii internetowej. Przykłady zakładania galerii na stronach www. Przykładowe galerie artystów. Gotowe galerie w internecie.

- cena wizytówki: 180 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 3-4 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
galeria w internecie oto kilkanaście przykładowych galerii

Nasze strony tworzymy dla wszystkich osób związanych z szeroko pojętą działalnością artystyczną. Tworzymy galerie prac nie tylko dla dyplomowanych artystów, również dla miłośników i pasjonatów sztuki, dla hobbystów i twórców ludowych, dla wytwórców sztuki użytkowej, dekoracyjnej, rękodzieła artystycznego i biżuterii. Oto tylko kilkanaście wybranych publikacji. Podobnie może wyglądać Wasza galeria już za kilka dni - wystarczy skontaktować się z firmą Polska Netgaleria, aby rozpocząć prace nad publikacją własnej wizytówki w internecie ...

kilka przykładowych stron wizytówki o innej tematyce

Polska Netgaleria zakłada wizytówki internetowe i strony firmowe o różnej tematyce. Klienci - zadowoleni z naszych usług rekomendują naszą pracę swoim krewnym i znajomym. Szablony stron oraz gotowe skrypty można normalnie wykorzystać do tworzenia wielu różnych witryn w tematyce także niezwiązanej ze sztuką. Serdecznie zapraszam zatem do współpracy i korzystania z wieloletnich doświadczeń w publikacji stron internetowych również osoby i firmy nie związane bezpośrednio z działalnością artystyczną. Bez żadnego problemu opracujemy i zainstalujemy gotowe, firmowe wizytówki internetowe, w dowolnej, wybranej przez Państwa tematyce i kategorii działań. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych stron o tematyce "nieartystycznej", które wykorzystały nasze propozycje:

kilka przykładowych stron jak zamówić własną galerię internetową?
Jeszcze dziś możecie przemyśleć budowę Waszej strony internetowej i skompletować niezbędne materiały. Skontaktuj się z administratorem systemu netgaleria i skonsultuj termin realizacji oraz uzyskaj podpowiedzi o wymogach potrzebnych plików. Najczęściej do szybkiej realizacji zamówienia potrzebować będziemy tylko:
 
  - wybór adresu:  twojanazwa.decora.biz * netgallery.eu * decoart.pl * netgaleria.eu * netgaleria.pl
    lub wybór własnej domeny wg wskazówek na naszych stronach
  - do 20 wybranych prac na każdą wystawę
  - tekst do strony "o autorze"
  - tekst do strony "kontakt"
  - zdjęcie, fotografię autora/autorki (ewentualnie zdjęcie pracowni, z wernisażu itd)
  - ewentualną decyzję o dodatkowej wersji obcojęzycznej
  - sugestie kolorystyki wg gotowych szablonów
  - ewentualną decyzję o instalacji profesjonalnego licznika odwiedzin
  - ewentualną decyzję o uruchomieniu dynamicznej wtyczki FaceBook
  - w razie jakichkolwiek pytań prosimy o telefon: 60 287 51 11
copyright © galeria internetowa
Polski Informator Artystyczny

Prosta galeria internetowa z możliwością rozbudowy, z własnym adresem, z księgą gości, z panelem sprzedaży, z aliasem e-mail, z wersjami językowymi.

Budujemy dobre galerie dla twórców sztuki,  wizytówki polskich artystów, strony z galeriami. Poniżej zachęcamy wszystkich
do odwiedzin kilku innych, pokrewnych ze sztuką i polską kulturą naszych adresów dobrych portali sieciowych:
copyright © Polska Netgaleria