Jak założyć galerię www? Zakładanie galerii internetowej. Jak zbudować galerię w internecie? Budowa prostej galerii prac artystycznych.

- cena wizytówki: 180 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 3-4 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
zakładanie galerii oto główne zalety gotowej galerii
przykłady galerii internetowych
Cała praca przy zakładaniu, konfiguracji i instalacji Twojej strony zostanie wykonana przez netgalerię. Nie musisz się znać na budowie stron * nie musisz posiadać żadnego doświadczenia w obsłudze serwera * w Twoim imieniu zajmiemy się kompletnie całą skomplikowaną procedurą rejestracji adresu, budową witryny i umieszczeniem stron na naszym serwerze * zapewniamy natychmiastową realizację * brak reklam * dowolny schemat kolorów * dobry adres z prestiżową końcówką * brak dodatkowej opłaty za budowę strony * brak opłat za wykupienie adresu i subdomeny * brak opłat za serwer i instalację na ftp* brak opłat za transfer danych * świetne możliwości rozbudowy * skuteczna reklama w naszych serwisach artystycznych * rejestracja adresu galerii w popularnych wyszukiwarkach internetowych * kontakt z webmasterem
budowanie galerii możliwości aktualizowania wizytówki
Standardowo (w cenie 120 zł) każda wizytówka składa się ze strony startowej, wystawy kilkunastu zdjęć oraz kulku stron informacyjnych. Każda dodatkowa podstrona, tworzona na specjalne Państwa zamówienie to dodatkowy, jednorazowy koszt 40-80 zł. Jeśli prezentowanych galerii, wystaw lub podstron tematycznych przewidują Państwo więcej - to ostateczną cenę uzgodnimy indywidualnie. Każdą witrynę można dowolnie rozbudować o zamówione, dodatkowe wystawy tematyczne np. malarstwo, rzeźba, grafika itd.. W razie potrzeby - w trakcie trwania abonamentu bezpłatnie zmieniamy dane kontaktowe i uaktualniamy drobne informacje tekstowe. Ważniejsze zmiany na podstronach, większe modyfikacje na stronach informacyjnych, zmiana gotowych wystaw lub wymiana zdjęć w poszczególnych galeriach jest możliwa wyłącznie za dodatkową opłatą i uzgadniana jest zawsze indywidualnie z webmasterem. Za utworzenie każdej dodatkowej prezentacji zdjęć zapłacą Państwo tylko raz - przy instalacji. Później ilość poszczególnych galerii nie wpływa już na cenę abonamentu rocznego, która wynosi po prostu 180 zł.
pozycjonowanie stron wybór szablonu wizytówki internetowej
Efektowne i proste w odbiorze strony/galerie budujemy w oparciu o kilka schematów konstrukcyjnych. Mogą Państwa zamówić gotową galerię wybierając różne wersje kolorystyczne. Poniżej przedstawiamy przykłady szablonów strony w różnych kolorach. Zaznaczamy, że wybierając wygląd dla siebie prosimy oceniać jedynie ogólny odbiór, układ i kolory. Państwa strona nabierze bardziej indywidualnych cech, bo zostanie wypełniona Państwa treścią, zmienione zostaną grafiki, banery, zdjęcia, nazwy podstron i teksty. Oto 4 przykłady do wyboru:
Jeśli koncepcja prostego jednolitego koloru na Państwa stronach wydaje się zbyt ascetyczna, to proponujemy napisanie takiej modyfikacji w szablonie, aby tłem była jakaś grafika, zdjęcie, obraz, faktura itp. W cenie 40 zł opracujemy nowy szablon, korzytając z przesłanego przez Państwa pliku. Prosimy pamiętać, aby grafika nadawała się jako tło, aby współgrała z miniaturami zdjęć w galeriach, z tekstem i nawigacją. Poniżej przedstawiamy przykłady takiego opracowania galerii, gdzie tłem jest obraz:
Jeszcze ciekawszym rozwiązaniem może być wdrożenie w szablonie Państwa galerii zupełnie innej, efektownej pierwszej strony startowej. Proponujemy w cenie 80 zł takie przygotowanie galerii, aby na starcie pojawiał się pokaz przesuwanych wybranych slajdów, lub kilka zmieniających się zdjęć wypełniało cały ekran monitora, lub w tle pierwszej strony automatycznie odtwarzał się krótki filmik reklamowy. Reszta podstron zachowa jednolitą kolorystykę lub wskazany pliki w tle. Poniżej przykłady tak opracowanych szablonów:  
Można zamówić realizację strony internetowej nie powiązanej ani z powyższą konstrukcją gotowego wzornika kolorów, ani z powyższą konstrukcją gotowych szablonów. Jeśli zechcą Państwo posiadać własną wizytówkę internetową, zbudowaną wg indywidualnego projektu, to oczywiście istnieje taka możliwość. Polska Netgaleria jest w stanie napisać na zamówienie zupełnie odmienny, indywidualny wygląd Państwa strony. Wycena takiego zlecenia, czyli wysokość dopłaty jest uzgadniana zawsze indywidualnie, po zapoznaniu się z projektem, wytycznymi i stopniem skomplikowania takiego zamówienia. Kilka przykładowych, odmiennych schematów wyglądu strony można obejrzeć poniżej:
pozycjonowanie stron popularność w netgalerii
Mamy wiele możliwości, aby poprawiać Państwa reklamę w sieci internetowej. Wszystkie witryny artystyczne budowane systemie Polskich netGalerii już na wstępie korzystają z ogromnej popularności jaką cieszy się adres https://www.netgaleria.pl Jego prestiż i ugruntowana pozycja wśród polskich internautów stanowi gwarancję pewnej reklamy Państwa nowej galerii, którą zbudujemy i postaramy się wypromować. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa Imię i Nazwisko, wraz z adresem internetowej wizytówki pojawiało się w internetowych wyszukiwarkach na najlepszych pozycjach.
budowanie galerii inne oferty usług polskiej netgalerii
Przypominamy, że dla wszystkich, którzy chcą często i na dodatek sami prowadzić/edytować swoją stronę mamy w ofercie galerię zupełnie samoobsługową, czyli strony www do prostej edycji na których można dokonywać samodzielnie wszelkich aktualizacji treści i zdjęć za pomocą zwykłej przeglądarki. Polska Netgaleria buduje również proste w obsłudze sklepy internetowe lub strony z prezentacją towarów.

gotowe strony www

gotowe strony samoobsługowe

gotowe witryny www

gotowe witryny jednostronicowe

gotowe sklepy www

gotowe sklepy internetowe
budowanie galerii netgaleria - to dobra marka
Często otrzymujemy od naszych Klientów przyjazne informacje, że są w internecie osoby, firmy, nawet niby "pracownie artystyczne" które co jakiś czas kradną nasze pomysły, kopiują wzorce, podrabiają nazwy, podszywają się pod nasze domeny: netgaleria, decoart lub adresy z nami współpracujące np. ekspozycje. Naprawdę - na chwilę obecną trudno nam jest walczyć z ewidentnymi kradzieżami, podróbkami, podszywaniem się pod naszą markę. Konsultacje, które prowadzimy poprzez naszą Kancelarią Prawną i próby ograniczenia tego procederu w tej chwili kończą się oświadczeniem "o niskiej szkodliwości czynu" lub wręcz niezrozumieniem Prokuratury, że pomysł na świadczenie usług lub nazwa domeny - może być normalnym towarem, produktem, pracą, którą można zwyczajnie ukraść ... aby korzystać z popularności naszej marki. W chwili obecnej zbieramy dowody, archiwizujemy kradzione teksty, skrupulatnie kopiujemy podrabiane strony - być może już niedługo uda się nam skutecznie wyegzekwować należne odszkodowania. Będziemy bronić naszej marki i naszych pomysłów, codziennie zachęcani do tego w listach przez wielu naszych uczciwych Klientów.

Nasze problemy i czasami bezradność dobrze rozumieją Ci z Państwa, którym po prostu też kiedyś ukradziono: pomysły, markę, wyniki pracy intelektualnej, nazwę, wzory, teksty itp. Nie musimy tego tłumaczyć prawdziwym Artystom, bo są codziennie narażani na kradzież. Są po prostu w Polsce - tymczasowo bezkarni ludzie, firmy, pracownie, których cała energia skupia się na wyłudzaniu, poszywaniu pod nazwę, powielaniu wzorów, kopiowaniu cudzych pomysłów - którzy całą swoją niby "twórczość" i niby "pracę zawodową" opierają na podróbkach. Do Państwa należy decyzja, czy zaufać nam, czy komuś kto wymyślił sobie markę "na skróty". Prosimy kliknąć w powyższą miniaturkę i przeczytać ostatnie opinie o naszych usługach.
copyright © galeria internetowa
Polski Informator Artystyczny 

Gotowe galerie internetowe z możliwością rozbudowy, z własnym adresem, z księgą gości, z panelem sprzedaży, z aliasem e-mail, z wersjami językowymi.

Budujemy łatwe galerie sztuki,  proste wizytówki polskich artystów, strony z galeriami sztuki. Poniżej proponujemy Państwu
zapoznanie się z szeregiem podobnych, związanych ze sztuką i polską kulturą adresów serwisów sieciowych o tematyce Kultura:
copyright © Polska Netgaleria