Jak założyć galerię www? Zakładanie galerii internetowej. Jak zbudować galerię w internecie? Budowa prostej galerii prac artystycznych.

- cena wizytówki: 120 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 3-4 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
zakładanie galerii oto główne zalety gotowej galerii
przykłady galerii internetowych
Cała praca przy zakładaniu, konfiguracji i instalacji Twojej strony zostanie wykonana przez netgalerię. Nie musisz się znać na budowie stron * nie musisz posiadać żadnego doświadczenia w obsłudze serwera * w Twoim imieniu zajmiemy się kompletnie całą skomplikowaną procedurą rejestracji adresu, budową witryny i umieszczeniem stron na naszym serwerze * zapewniamy natychmiastową realizację * brak reklam * dowolny schemat kolorów * dobry adres z prestiżową końcówką * brak dodatkowej opłaty za budowę strony * brak opłat za wykupienie adresu i subdomeny * brak opłat za serwer i instalację na ftp* brak opłat za transfer danych * świetne możliwości rozbudowy * skuteczna reklama w naszych serwisach artystycznych * rejestracja adresu galerii w popularnych wyszukiwarkach internetowych * kontakt z webmasterem
budowanie galerii możliwości aktualizowania wizytówki
Standardowo (w cenie 120 zł) każda wizytówka składa się ze strony startowej, 2 wystaw zdjęć oraz 2 stron informacyjnych. Każda dodatkowa podstrona, tworzona na specjalne Państwa zamówienie to dodatkowy, jednorazowy koszt 40 zł. W podstawowej galerii ilość prezentowanych fotografii dzieł wynosi maksymalnie dwa zestawy po osiemnaście prac. Każdą witrynę można dowolnie rozbudować o zamówione, dodatkowe wystawy tematyczne np. malarstwo, rzeźba, grafika itd. Każda dodatkowo zamówiona wystawa 18 zdjęć to jednorazowy koszt instalacji 40 zł. W razie potrzeby - w trakcie trwania abonamentu bezpłatnie zmieniamy dane kontaktowe i uaktualniamy drobne informacje tekstowe. Ważniejsze zmiany na podstronach, większe modyfikacje na stronach informacyjnych, zmiana gotowych wystaw lub wymiana zdjęć w poszczególnych galeriach jest możliwa wyłącznie za dodatkową opłatą i uzgadniana jest zawsze indywidualnie z webmasterem. Standardowo dokonanie zmian w gotowej galerii zdjęć, dodawanie nowych prac lub dodanie całej nowej wystawy to standardowa cena 40 zł. Za utworzenie każdej dodatkowej prezentacji zdjęć zapłacą Państwo tylko raz - przy instalacji. Później ilość poszczególnych galerii nie wpływa już na cenę abonamentu rocznego, która wynosi po prostu 120 zł.
publikacja w galerii dowolna kolorystyka na podstawie wzornika
Od teraz Państwo możecie decydować o wyglądzie Waszej strony. Zapewniamy wszystkim dowolność w wyborze kolorystyki poszczególnych elementów galerii. Przy zamówieniu u nas strony można zdecydować o barwie prawie każdego segmentu, z którego składa się Państwa witryna. Prosimy kliknąć na poniższy link i zastanowić się - jak pokolorować części składowe Waszej galerii. Informacje o wybranych barwach należy przesłać do nas w e-mailu wraz z zamówieniem budowy strony. Dla ułatwienia poniżej znajdą Państwo link do wygodnego skryptu, który nie tylko ułatwi wizualnie dopasować kolory tła i tekstu, ale przede wszystkim pozwoli na jednoznaczną, numeryczną nazwę wybranej barwy. Oto link do wzornika kolorów. Wystarczy w liście podawać numery kolorów, np: #925853
publikacja w galerii ...lub wizytówka zbudowana na podstawie gotowego szablonu
Prosta wizytówka lub internetowa galeria prac może być też zbudowana na podstawie jednego z wielu gotowych szablonów kolorystycznych. Netgaleria buduje strony i sklepy internetowe z wykorzystaniem wzorów i na podstawie takiego gotowego wzoru może również powstać Państwa strona www. Prosimy spojrzeć na wiele różnych przykładowych szablonów i ewentualnie wskazać wybraną kolorystykę:
- kolorystyka stron
- kolorystyka sklepów
Oczywiście prezentowane szablony to tylko przykłady. Prosimy nie sugerować się ani funkcjami poszczególnych sklepów, ani zawartością pokazywanych stron. Państwo wybierają  i decydują tu teraz wyłącznie o wyglądzie własnej wizytówki. Wystarczy w liście podać nazwę szablonu np. art21
zakładanie galerii ...lub zamówienie strony wg zupełnie własnego projektu
Można zamówić realizację strony internetowej nie powiązanej ani z powyższą konstrukcją gotowego wzornika kolorów, ani z powyższą konstrukcją gotowych szablonów. Jeśli zechcą Państwo posiadać własną wizytówkę internetową, zbudowaną wg indywidualnego projektu, to oczywiście istnieje taka możliwość. Polska Netgaleria jest w stanie napisać na zamówienie zupełnie odmienny, indywidualny wygląd Państwa strony. Wycena takiego zlecenia, czyli wysokość dopłaty jest uzgadniana zawsze indywidualnie, po zapoznaniu się z projektem, wytycznymi i stopniem skomplikowania takiego zamówienia. Kilka przykładowych, odmiennych schematów wyglądu strony można obejrzeć poniżej:
pozycjonowanie stron popularność w netgalerii
Mamy wiele możliwości, aby poprawiać Państwa reklamę w sieci internetowej. Wszystkie witryny artystyczne budowane systemie Polskich netGalerii już na wstępie korzystają z ogromnej popularności jaką cieszy się adres www.netgaleria.pl Jego prestiż i ugruntowana pozycja wśród polskich internautów stanowi gwarancję pewnej reklamy Państwa nowej galerii, którą zbudujemy i postaramy się wypromować. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa Imię i Nazwisko, wraz z adresem internetowej wizytówki pojawiało się w internetowych wyszukiwarkach na najlepszych pozycjach. Oto szczegóły naszych działań
budowanie galerii inne oferty usług polskiej netgalerii
Przypominamy, że dla wszystkich, którzy chcą często i na dodatek sami prowadzić/edytować swoją stronę mamy w ofercie galerię zupełnie samoobsługową, czyli strony www do prostej edycji na których można dokonywać samodzielnie wszelkich aktualizacji treści i zdjęć za pomocą zwykłej przeglądarki. Polska Netgaleria buduje również proste w obsłudze sklepiki internetowe lub witryny z prezentacją towarów.

gotowe strony www

gotowe strony samoobsługowe

gotowe witryny www

gotowe witryny z towarami

gotowe sklepy www

gotowe sklepy internetowe
budowanie galerii netgaleria - to dobra marka
Często otrzymujemy od naszych Klientów przyjazne informacje, że są w internecie osoby, firmy, nawet niby "pracownie artystyczne" które co jakiś czas kradną nasze pomysły, kopiują wzorce, podrabiają nazwy, podszywają się pod nasze domeny: netgaleria, decoart lub adresy z nami współpracujące np. ekspozycje. Naprawdę - na chwilę obecną trudno nam jest walczyć z ewidentnymi kradzieżami, podróbkami, podszywaniem się pod naszą markę. Konsultacje, które prowadzimy poprzez naszą Kancelarią Prawną i próby ograniczenia tego procederu w tej chwili kończą się oświadczeniem "o niskiej szkodliwości czynu" lub wręcz niezrozumieniem Prokuratury, że pomysł na świadczenie usług lub nazwa domeny - może być normalnym towarem, produktem, pracą, którą można zwyczajnie ukraść ... aby korzystać z popularności naszej marki. W chwili obecnej zbieramy dowody, archiwizujemy kradzione teksty, skrupulatnie kopiujemy podrabiane strony - być może już niedługo uda się nam skutecznie wyegzekwować należne odszkodowania. Będziemy bronić naszej marki i naszych pomysłów, codziennie zachęcani do tego w listach przez wielu naszych uczciwych Klientów.

Nasze problemy i czasami bezradność dobrze rozumieją Ci z Państwa, którym po prostu też kiedyś ukradziono: pomysły, markę, wyniki pracy intelektualnej, nazwę, wzory, teksty itp. Nie musimy tego tłumaczyć prawdziwym Artystom, bo są codziennie narażani na kradzież. Są po prostu w Polsce - tymczasowo bezkarni ludzie, firmy, pracownie, których cała energia skupia się na wyłudzaniu, poszywaniu pod nazwę, powielaniu wzorów, kopiowaniu cudzych pomysłów - którzy całą swoją niby "twórczość" i niby "pracę zawodową" opierają na podróbkach. Do Państwa należy decyzja, czy zaufać nam, czy komuś kto wymyślił sobie markę "na skróty". Prosimy kliknąć w powyższą miniaturkę i przeczytać ostatnie opinie o naszych usługach.

Gotowe galerie internetowe z możliwością rozbudowy, z własnym adresem, z księgą gości, z panelem sprzedaży, z aliasem e-mail, z wersjami językowymi.

Budujemy łatwe galerie sztuki,  proste wizytówki polskich artystów, strony z galeriami sztuki. Poniżej proponujemy Państwu
zapoznanie się z szeregiem podobnych, związanych ze sztuką i polską kulturą adresów serwisów sieciowych o tematyce Kultura: