Jak założyć adres internetowy? Zakładanie domeny dla galerii. Jak zbudować adres www w internecie? Prosty zakup własnego adresu dla strony.

- cena wizytówki: 180 zł/rok
- budowa: wg szablonu z wyborem koloru
- czas wykonania: 3-4 dni robocze
- infolinia: 60 287 51 11
- kontakt: biuro@netgaleria.org
strona z własną domeną budowa własnego adresu
Zakładane galerie internetowe mogą otrzymać bezpłatnie swój indywidualny adres w prestiżowych domenach artystycznych: decoart.pl lub netgaleria.pl lub decora.biz netgallery.eu i netgaleria.eu. Dla stron o tematyce ślubno/weselnej specjalnie pozycjonowanymadresem jest domena weselnie.pl - i wybór adresu z taką końcówką polecamy dla pozycjonowania wizytówek ślubnych.

Oznacza to, że każdy Klient przy zamówieniu u nas swojej wizytówki/galerii itp. wybiera sobie dostępny adres w formacie, np.: dowolna-nazwa.netgaleria.eu pod którym będzie w sieci dostępna jego witryna. Wszystkie formalności związane z przydzieleniem takich subdomen są załatwiane przez nas bezpłatnie, razem z budową i publikacją Państwa galerii.

Prosimy zauważyć, że że korzystając z naszych usług nie muszą już Państwo wydawać dodatkowych pieniędzy na zakup własnego adresu (własnej domeny) bo można bezpłatnie wybrać dla siebie najdogodniejszą kombinację słów, nazwy, marki, nazwiska w połączeniu z jedną z naszych udostępnionych domen, np.:
www.ela.brudlo.decoart.pl (w adresie wykorzystano IMIĘ i NAZWISKO + decoart.pl)
www.hannah.netgaleria.pl (w adresie wykorzystano PSEUDOMIN + netgaleria.pl)
www.nazboczu.netgaleria.eu (w adresie wykorzystano NAZWĘ + netgaleria.eu)
www.bursztynowa.netgaleria.eu (w adresie wykorzystano TEMAT + netgaleria.eu)
www.stk.decoart.pl (w adresie wykorzystano SKRÓT ORGANIZACJI + decoart.pl
strona z własną domeną galeria z własną domeną
Na Państwa życzenie - wizytówki zakładane w portalu netgaleria mogą posiadać zupełnie własny adres, czyli indywidualnie zakupioną domenę. Oto przykład: zamiast powszechnie bezpłatnego adresu netgalerii: www.widelski.netgaleria.pl można zdecydować o bezproblemowym nabyciu własnej domeny np. www.widelski.com  (bez proponowanych naszych końcówek). Każdy Klient netgalerii, który miałby ochotę zakupić i opublikować swoją galerię/wizytówkę pod własną, indywidualną domeną może zgłosić nam taką chęć. Sprawdzimy wolne jeszcze nazwy w NASK i zarezerwujemy taki adres. Prosimy pamiętać, że roczna cena utrzymania własnej, prywatnej domeny to dodatkowy koszt od 80 do 100 zł w zależności od wybranej końcówki: .com .net .eu .pl  Również w tym przypadku możemy zająć się wszystkimi skomplikowanymi formalnościami, potrzebnymi do zakupu domeny, ustawienia bezbłędnie jej DNS i przekierowania na właściwe serwery obsługujące galerię.
 
Wybierając ewentualnie dla siebie wymarzony adres prosimy przy kontakcie z nami podać nam kilka proponowanych słów, wyrażeń, nazw - szybko sprawdzimy, czy dana domena z odpowiednią końcówką jest jeszcze wolna i czy istnieje możliwość zakupu dla Państwa takiego adresu. Jeśli zechcą Państwo korzystać z naszego pośrednictwa w rezerwacji i obsługi administracyjnej domeny - to poniżej przedstawiamy przykłady i roczne ceny za użytkowanie własnej, dokupionej domeny:
końcówka .pl     np. www.dzielawski.pl  - koszt 100 zł
końcówka .com     np. www.krzysztofklamka.com - koszt 100 zł
końcówka .eu     np. www.zuzannakossak.eu  - koszt 80 zł
końcówka .com.pl     np. www.romantycznie.com.pl  - koszt 100 zł
oraz inne końcówki np. .net  .biz  .info  .org  - koszt 100 zł
Sami również możecie Państwo sprawdzić dostępność proponowanego adresu na tej stronie: www.dns.pl Samodzielnie mogą Państwo również zakupić dla siebie własny adres w dowolnym serwisie (niekoniecznie korzystając z pośrednictwa netgalerii) lub zamówić u nas stronę dla wcześniej, posiadanej już własnej domeny. To Państwo decydują w jakim adresie, w jakiej domenie ma funkcjonować zamówiona wizytówka.
strona z własną domeną inna tematyka budowanych wizytówek www
Wybór i konieczny zakup własnej, indywidualnej domeny ma szczególne znaczenie jeśli tematyka zamawianej wizytówki odbiega od profilu artystycznego. Dla stron nie związanych z szeroko pojętą twórczością, sztuką lub rękodziełem - wybór bezpłatnej domeny netgaleria lub decoart jest niemożliwy, więc koniecznością staje się rejestracja indywidualnego adresu w oparciu o własną, wykupioną domenę. Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych stron o tematyce czasami "nieartystycznej", które wykorzystując nasze szablony - opublikowały je pod własną domeną:

 

Serdecznie zapraszamy zatem do współpracy i korzystania z naszych doświadczeń w publikacjach internetowych również osoby fizyczne i firmy nie związane bezpośrednio z działalnością artystyczną. Założymy dla Państwa wizytówkę internetową, stronę, witrynę - z własnym unikalnym adresem. Całość przygotujemy i opublikujemy "na gotowo", z nadesłanych materiałów, na podstawie wytycznych i Państwa sugestii.
strona z własną domeną strony firmowe w dowolnej dziedzinie
W odpowiedzi na częste zapytania klientów polskiej netgalerii informujemy, że istnieje też możliwość zbudowania dowolnej strony, wizytówki internetowej, galerii, sklepu w dowolnej tematyce (niekoniecznie nawiązującej do sztuki). Szczegóły zakładania adresów www dla dowolnej branży publikowane i reklamowane są tutaj: własna strona firmowa . Poniżej przedstawiamy ofertą dotyczącą stron o tematyce ślubnej:szablony stron ślubnych
copyright © galeria internetowa
Polski Informator Artystyczny 

Łatwa galeria internetowa z możliwością rozbudowy, z własnym adresem, z księgą gości, z panelem sprzedaży, z aliasem e-mail, z wersjami językowymi.

Budujemy proste galerie internetowe,  wizytówki polskich artystów, strony z galeriami sztuki. Poniżej zapraszamy Państwa
do szeregu innych, związanych ze sztuką i polską kulturą adresów portali sieciowych o tematyce Sztuka:
copyright © Polska Netgaleria